Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Kod mene Tizen OS (Samsung TU7000) i nece da instalira app, ocigledno nije podrzano. Ali srecom airplay sa telefona radi.
 
Ja ne uspevam da verifikujem mail adresu jer mi je nalog vezan za mail koji sam dobio od kablovskog operatera kad sam potpisivao ugovor a password sam zaboravio.
Mogu da se ulogujem na tabletu ali ne i da dodam nove korisnike.
 
Kako si uspeo preko operatera sbb? Preko aktivacionog koda na mojsbb ne prolazi isto tako i direktna prijava. Probao samo na nvidia shield.
Па ако си користио HBO GO - онда користиш те корисничке постаке. Није потребно да се пријављујеш преко оператера.
 
Naravno da je na srbiju...čak šta više imamo family za yt premium ovde 😉👋
Ok, onda ne znam šta može da bude problem kod tebe. Ja nalazim HBO Max i na SR na US nalogu. Instalirao bez problema.

Odličan je HBO Max za sada. Ima puno više sadržaja od HBO Go, a sviđa mi se i aplikacija.
 
očekivao sam da ću izvisiti ali ipak sam dobio aplikaciju na 6 godina starom Samsung UE49KS7000 TV-u, sve radi i 4K sadržaj je neuporedivo kvalitetnije slike od onoga što je prethodno bilo na HBO GO, interfejs jeste vidno spor i ne znam da li je do starosti TV-a ili je aplikacija jednostavno loše optimizovana, nadam se da će srediti ali nije mi ni bitno toliko, važno je da radi
 
Ok, onda ne znam šta može da bude problem kod tebe. Ja nalazim HBO Max i na SR na US nalogu. Instalirao bez problema.

Odličan je HBO Max za sada. Ima puno više sadržaja od HBO Go, a sviđa mi se i aplikacija.
Ma skinuću je sa nekog mirrora nije mi to problem, samo me čudi da neće da se dl. I super ako se dobro pokaže, onda praktićno više i ne moram da plaćam Netflix (spotify sam već odustao zbog deezera).
 
Na browseru za taj Tom i Džeri (uzgred ne znam ni šta će tu da sinhronizuju kad skoro da nema priče ) ima 15 audio prevoda ,takodje dole u caption sett ima podešavanje za veličinu titlova ,tako da ne znam jel trolate Il imate stvarno neki problem ...Čekam na Samsung TV da se pojavi još ...
 

Prilozi

  • IMG20220308102255.jpg
    IMG20220308102255.jpg
    338.1 KB · Pregleda: 98
Meni je prolazio login sa starim HBO GO podacima od SBB-a ali nije bilo aktivne pretplate, onda sam napravio novi nalog sa drugim mailom pa ga bez problema povezao sa SBB preko koda... TV je odmah proradio LG...

Meni se bas svidja aplikacija :)
 
Aplikacija je odlična. A na xboxu radi još fluidnije
 
Kako si uspeo preko operatera sbb? Preko aktivacionog koda na mojsbb ne prolazi isto tako i direktna prijava. Probao samo na nvidia shield.
Napisao sam ja na prethodnoj strani kako sam uspeo.

Ako Vam posle konfirmacije da je aktivirana usluga kod operatera i dalje neće login, to znači da baguje pass, pa mora da se resetuje pass na isti (ili drugi) i onda radi...

Kako se loguje u podesavanja za promenu sifre? Ne nalazim u aplikaciji dok me link sa sajta prebacuje na google play.
Ja sam preko PC, ne verujem da može iz apk.
 
Pohvalno je što bez problema radi sa vpn-om, za razliku od Go varijante
 
Ja za sad isprobao samo preko browsera, deluje vrhunski. Napokon detaljna podesavanja za titl. A tu je konacno i Peacemaker :)
 
Kakva glupost, morao upaliti-ugasiti TV. Radi sve tip top. Glupi Tizen😂😂z
 
Napisao sam ja na prethodnoj strani kako sam uspeo.

Ako Vam posle konfirmacije da je aktivirana usluga kod operatera i dalje neće login, to znači da baguje pass, pa mora da se resetuje pass na isti (ili drugi) i onda radi...


Ja sam preko PC, ne verujem da može iz apk.
Preko browsera sam uspeo, ali na nvidia shield mi ne prihvata te login podatke.
 
mogu li da se koriste i hbo go i hbo max istovremeno, bar neko vreme dok ne ispeglaju te bagove? jel probao neko da koristi max a nije deinstalirao go?
 
Kod mene radi na Samsung TV-u, Firestick-u i PS5. Dolby Vision i Atmos kod novijih naslova, zadovoljan sam. Jedino ne vidim opciju da se prevod malo spusti da tako kažem, podesio sam veličinu titla i boju, ali bih radije da ne ide skoro do pola ekrana kao što je to sada slučaj...
 
Na browseru za taj Tom i Džeri (uzgred ne znam ni šta će tu da sinhronizuju kad skoro da nema priče ) ima 15 audio prevoda ,takodje dole u caption sett ima podešavanje za veličinu titlova ,tako da ne znam jel trolate Il imate stvarno neki problem ...Čekam na Samsung TV da se pojavi još ...
Мислим да они говоре о филму, а ти о серији.
 
Kakva je razlika sa VPN i koji prolazi na hbo max? Ima li mozda neki dodatni hub za americki region?
 
Treba mi pomoć, imam HBO preko SBB-a i bio sam već prijavljen na GO. E sada kad pokušam da se prijavim na MAX, idem na onu opciju "preko operatera" ali mi kaže da nijedan operater nije dostupan u Srbiji? Kako to da sredim?
 
Kod mene radi na Samsung TV-u, Firestick-u i PS5. Dolby Vision i Atmos kod novijih naslova, zadovoljan sam. Jedino ne vidim opciju da se prevod malo spusti da tako kažem, podesio sam veličinu titla i boju, ali bih radije da ne ide skoro do pola ekrana kao što je to sada slučaj...
visinu prevoda možeš da podesiš preko browsera
 
Odlicno radi preko USA VPN-a, katalog je naravno bogatiji. Logicno, nema titlova za sadrzaj koji u regionu nije dostupan, poput npr. Fast 9, West Side Story, Drive My Car, Antlers...

Ima i onih 'Coming Soon' i 'Last Chance' prikaza, kojih kod nas za sad nema.
 
Treba mi pomoć, imam HBO preko SBB-a i bio sam već prijavljen na GO. E sada kad pokušam da se prijavim na MAX, idem na onu opciju "preko operatera" ali mi kaže da nijedan operater nije dostupan u Srbiji? Kako to da sredim?
Sredio sam, pošto sam imao već nalog trebalo je da idem na direktnu prijavu.
Inače, nove sadržaje na MAX-u u odnosu na GO možete da nađete na "Just Added" u meniju. Nema ih mnogo za sada.
 
Moze info za ovo sto kazu da moze na tri uredjaja istovremeno, da li to vazi za tv, komp i telefon u isto vreme ili je moguce tri tv-a sa tri razlicite IP adrese u isto vreme?
Ne znam kako je radilo na GO, pa samo da potvrdim.
 
Nazad
Vrh Dno