Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Jel prodaje neko slot za HBO MAX?
 
Naplatiše mi juče, posle probnih mesec dana, pretplatu za Primevideo od 49 zlota preko poljskog naloga. Banka mi je to preračunala nešto preko 11 evra. Otišao sam na nalog da proverim da li je stvarno za celu godinu i piše da jeste. Najgore je što je sve na poljskom, ne može da se prebaci na engleski pa sam morao na Google prevodilac. Nije skupo iako ima malo prevoda na srpski i teško se pronalaze. Međutim, iako mi sve Amazon Prime aplikacije rade i svuda mogu sve da gledam, kada odem na svoj nalog na webu, koji sam registrovao na US, tamo se ne vidi da imam pretplatu na primevideo, jedino kad prebacim na poljski Amazon.
 
Naplatiše mi juče, posle probnih mesec dana, pretplatu za Primevideo od 49 zlota preko poljskog naloga. Banka mi je to preračunala nešto preko 11 evra. Otišao sam na nalog da proverim da li je stvarno za celu godinu i piše da jeste. Najgore je što je sve na poljskom, ne može da se prebaci na engleski pa sam morao na Google prevodilac. Nije skupo iako ima malo prevoda na srpski i teško se pronalaze. Međutim, iako mi sve Amazon Prime aplikacije rade i svuda mogu sve da gledam, kada odem na svoj nalog na webu, koji sam registrovao na US, tamo se ne vidi da imam pretplatu na primevideo, jedino kad prebacim na poljski Amazon.
Kako mislis sve na poljskom? Meni jer recimo 10% naslova predstavljeno na poljskom (samo slika) a kad kliknem ili samo stavim mis na sliku, izbaci mi na engleskom naslov i sadrzaj.
 
Kako mislis sve na poljskom? Meni jer recimo 10% naslova predstavljeno na poljskom (samo slika) a kad kliknem ili samo stavim mis na sliku, izbaci mi na engleskom naslov i sadrzaj.
Mislio sam na Amazon web sajt poljski, on je samo na poljskom pa sam tu hteo da proverim svoj račun. A što se tiče Primevideo aplikacije, ona može da se podesi na više jezika, ja je držim na engleskom. I opisi filmova i serija su na engleskom ali ima ih koji imaju i nazive i opise na srpskom.
Evo nekih prevedenih naslova IMG_20221206_212644.jpg
 
Amazon Prime преко пољског налога је и даље 49 злота годишње. Веома лепа понуда, могу рећи.
 
Snašao sam se ljudi, hvala svima. Prvenstveno sam tražio zbog klinaca jer ima dosta ok sinhornizavnih crtaća koje im puštamo,
 
Kada na Prime Video pustim Hotel Tranilvanija 4 (2022) iz Srbije, ima srpski titl, ali nema srpski audio. Medjutim, preko VPN, američki IP, pojavljuje se i srpski audio.
Nisu mi baš najjasniji ovi na Amazonu...
 
Imam slot za HBO Max pa ako neko zeli da menja za NETFLIX
 
Poštovanje, isto kao i zadnja poruka prije mene, mijenjam slot od HBO MAX za slot Netflixa, Skyshowtima ili Amazon Prima.
Ponude u PP
 
Juce mi odbili automatsku naplatu Amazon Prime turska, pise problem sa karticom i da im se javim ako ne uspem da uplatim, znaci banovali su mi karticu, a sve je radilo ok mesecima.
 
Menjam slot na HBO za slot na Disney+.
 
Нудим слот за ХБО Макс, 300 динара месечно, више информација у ПП.
 
Juce mi odbili automatsku naplatu Amazon Prime turska, pise problem sa karticom i da im se javim ako ne uspem da uplatim, znaci banovali su mi karticu, a sve je radilo ok mesecima.
Iz nekog razloga nisu mogli da mi naplate mesecnu pretplatu, pa sam otisao na Amazon Prime i video da nemam pretplatu za Amazon Prime Video i ne vidim uopste da sam i imao ikad aktivnu pretplatu, medjutim kartica je ostala zapamcena i samo sam kupio ponovo pretplatu i prosla je uplata, e sad da li je slucajno ili ne to se desilo tacno na 6 meseci pretplate, mozda ima neka zastita na 6 meseci ...
 
Kako bese,nema neki sajt ili aplikacije gde moze da se ukuca naziv filma ili serije i da nam pokaze na kom servisu ima da se gleda?
 
Nazad
Vrh Dno