Šta je novo?

Gygabyte Aurora 3D

johnnydy

Slavan
Učlanjen(a)
05.10.2005
Poruke
0
Poena
300
Da li neko zna gde u BG-u ima u prodaji ovo kuciste i za koju kintu?

Unapred hvala...
 
Kuciste nece stici u Beograd koliko sam uspeo da saznam(barem u ovoj godini).Dzabe se nadate,al opet nada umire poslednja......
 
Mislim da ce zbog ovog gripa neke stvari teze dolaziti do nas.
 
Ako nekog zanima gde može da kupi...

Zanima me gde u Beogradu mogu kupiti Gigabyte 3D Aurora kućište (koliko
sam ja video niko ih ne prodaje).
Obratite se kolegi Nemanji iz firme Grappolo Internatonal . Oni su narucili
prvu kolicinu ali je zbog praznika sve sada usporeno . U svaom slucaju on
ce vam javiti kada im stignu .
 
Nazad
Vrh Dno