Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Nisam siguran ni da postoji gitara za PC. PS3 gitara i zvanicno radi sa GH:WT, dok ti za GHIII i Aerosmith treba JoyToKey.
Za XBOX360 gitare ne znam koje je stanje, ali teoretski bi mogla i ona da koristi, sa podesenim JoyToKey-em.
Ja imam wireless gitaru za XBOX i kacim je na PC pomocu XBOX Wireless Receivera za Windows koji sam kupio za 15$. Radi na svim verzijama GH koje imam za PC.
Pa pazi, gh3/aerosmith su ti jako divlji portovi na PC. Mislim da cak uopste nije ni zamisljeno da se igra sa gitarom, a ako i jeste, ova PS3 ne zavrsava posao.
Za razliku od GH:IV gde je plug-and-play sistem.