Šta je novo?

Gubim FAT particiju?

  • Začetnik teme Začetnik teme salac
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

salac

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
28.08.2001
Poruke
2,793
Poena
679
Imam dual-boot, dve fat32 particije - na jednoj XP na drugoj podaci, i 3 ext3 particije koje je stvorio mandrake 8.1 . Stalno mi se desava da posle izvesnog vremena nesistemska fat particija bude nevidljiva za xp - ona se lepo vidi u linuxu, cak i disk menagment XP-a je prepoznaje i kaze da je sve u redu, ali nema dodeljeno slovo niti je slovo moguce dodeliti kroz vec spomenuti disk managment. Cudna stvar, jer sam malo experimentisao, problematicni fat sam konvertovao u ntfs (cisto da linux ne bi cackao po njoj - ipak je vidi kao read-only) i tad se ovaj problem nije javljao. Molim objasnjenje
 
Pa ako ti je sada sve u redu, zasto ti treba objasnjenje? 😛
Za neke stvari jednostavno nema odgovora...

"There are wars that can't be won"
-JBJ, 1992, "Keep The Faith"


😎 :wave;
 
Nije u redu, ne treba mi ntfs particija na koju ne mogu da snimam nista iz linuxa 🙁
 
Nazad
Vrh Dno