Šta je novo?

GTX 1050TI Flickering

NeLePFC

Poštovan
Učlanjen(a)
17.05.2016
Poruke
200
Poena
70
Cao drugari. Ovo je vec treci monitor koji ima identicne probleme u vidu flickeringa,sam se iskljucuje i ukljucuje kad mu se cefne. U prvom slucaju sam mislio da je problem do monitora,kupio sam drugi koji je takodje pravio iste probleme. Nekako sam tad nasao podesavanja za ovu graficku koja su radila besprekorno i vise se problemi nisu ponavljali. Ipak posle odredjenog vremena morao sam da reinstaliram operativni sistem i problemi su se vratili. Nedavno sam uzeo opet novi monitor i sad sam definitivno vise nego siguran da je problem do graficke. Nema sta nisam probao u NVIDIA control panelu i nemam vise ideja sta bi moglo biti...Iskljucio sam i Windows Error Reporting itd... Skroz sam uklonio stare drajvere i pokusao sa instalacijom novih,ali bezuspesno...Ima li neko ideju? S obzirom da je kupljena gotova konfiguracija ne bih iskljucio ni da je napajanje problem? A monitor je DELL S2721HS. Nemam ideju na sta da se fokusiram vise,gledao sam bezbroj Youtube tutoriala za NVidia CP i isto toliko podesavanja probao,neka rade bolje,neka losije ali ni jedno nije totalno iskorenilo problem.
 
Poslednja izmena:
Probaj kabel sa feritnim filterom na krajevima ako nije, drugu grafičku, drugo napajanje, druga utičnica.
 
Isprobano vise kablova. Opet kazem sa odredjenim podesavanjima pre reinstalacije sistema radilo je sve ok. Tako da definitivno ima resenja,samo još uvek nisam uspeo da dodjem do istog,a podesavanja koja su mi pre donela dobre rezultate sad ne mogu vise da izguglam
 
moze biti i do same struje uzemljenja u kuci,ako se nesto kaci na isti produzni,kod mene kada ugasim klimu koja je u sasvim drugom utikacu ekran se ugasi i upali na sekund....
 
Nije ni to. Menjao sam i produzni kabl,stavio sam dobar APC-ov... A nemam nista drugo ukljuceno u isti osim monitora,kompa i zvucnika.
 
Nazad
Vrh Dno