Šta je novo?

GRAW 2 PC Preview

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
http://pc.ign.com/articles/764/764473p1.html

However, while in 'Recon' mode, your squad - courtesy of the improved pathfinding - will dart from cover point to cover point, only returning fire when absolutely necessary. No longer do your comrades wander aimlessly into an enemy ambush; now, they sneak and skulk like a Ghost should do - and this is backed up by some truly impressive AI.
To se traži!
 
Sasvim drugo iskustvon nego na konzoli? Ovo mi smrdi na posledicu ne postojanja adekvatnih upravljackih uredjaja za XBox 360 (tastatura i mis). Po ovome, za za razliku od PC-ja, na konzole ce ici razblazene Running&Gunning arkadice, u kojoj su neprijatelji dovoljno spori i dovoljno gloopi, da bi ih prosecan konzolas uspesno likvidirao koristeci analogne kontrole na joypadu.
 
....a ja gledah neke filmitje iz ove igre gde je sve licilo vise na CoD makljazu nego na GRAW. Nigde onog pogleda na tactical mapu, nigde odvojenih komandi za svakog od ghostova ponaosob...uplasih se da ovo nije otislo u ****....al ajde, ne vidim kako bi to odradili uz pomoc joypada.
 
....a ja gledah neke filmitje iz ove igre gde je sve licilo vise na CoD makljazu nego na GRAW. Nigde onog pogleda na tactical mapu, nigde odvojenih komandi za svakog od ghostova ponaosob...uplasih se da ovo nije otislo u ****....al ajde, ne vidim kako bi to odradili uz pomoc joypada.

Verovatno si gledao trailere iz X360 verzije ... PC verzija je nesto sasvim drugo ...
I NEMA POGLEDA IZ TRECEG LICA!
 
Poslednja izmena:
Ovakve igre nema smisla praviti za konzole, i još ih nazivati taktičkim. Verzija za PC, kao i prethodna, nema veze sa konzolama, što nam osim dobre inteligencije garantira i dobru optimizaciju. Ne treba mi drugi Vegas!
 
Verovatno si gledao trailere iz X360 verzije ... PC verzija je nesto sasvim drugo ...
I NEMA POGLEDA IZ TRECEG LICA!

:D :D jes' vala, bese pogled iz treceg lica :D :D Nisam imao priliku da vidim razlike izmedju PC i XBoX verzije do sad, i vidi se da je konzolna verzija bezveze....lici mi na Republic Commando iz treceg lica po onom sto videh u filmicima.
 
Poslednja izmena:
Pročitao sam sad ovaj članak i izgleda mi da je ovaj nastavak sve ono što je trebao da bude prvi Advanced Warfighter.
 
Vrh Dno