Šta je novo?

Grand Theft Auto: The Trilogy Remastered

Kod mene u GTA III DE nema Bansheea u izlogu.

0/10
 
I na kraju ja bejah u pravu da će biti bezobrazan cash grab, kao i da modovane stare verzije ništa lošija opcija neće biti, čak naprotiv...
A ispostavi se na kraju da je ovaj "remaster" OK I da ovakve poteze opravdavaju kolege sa foruma koje su već odradile pre-order.
Zaista nema smisla braniti i racionalizovati kada bilo koja gaming kompanija izbaci ovakvo dj*bre i još traži 60$, makar

Očigledno je da Rockstar posle odlazaka dvojice ključnih ljudi nije više ista kompanija i RDR2 je verovatno poslednja "punokrvna" R* igra.
U svakom slučaju treba smanjiti doživljaj i očekivanja za GTA VI.

I ljudi nikako da nauče da više ne uzimaju pre-ordere, makar to bilo i od kompanija sa track record-om poput navedene, jer je očigledno da će sve kompanije pre ili kasnije posrnuti.
 
Ko je platio 60 evra za ovo?
Mislim, moze i gore. Igrati ove igre na PS5 u 35-55 fpsa...
 
mozda da im budemo zahvalni sto su flopovali da im ne padne na pamet da idu u ovom smeru ponovo
 
Remaster RDR i GTA5 je zasigurno.
 
uyMYa2Z.gif


A Note from the Rockstar Games Team RE: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition​


Hi everyone,

We want to provide an update regarding the unexpected technical issues that came to light as part of the launch of Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Firstly, we want to sincerely apologize to everyone who has encountered issues playing these games.

The Grand Theft Auto series — and the games that make up this iconic trilogy — are as special to us as we know they are to fans around the world. The updated versions of these classic games did not launch in a state that meets our own standards of quality, or the standards our fans have come to expect.

We have ongoing plans to address the technical issues and to improve each game going forward. With each planned update, the games will reach the level of quality that they deserve to be.

A new Title Update is on the way in the coming days for all versions of Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition that will address a number of issues. We will update everyone as soon as it is live.

In the meantime, it pains us to mention that we are hearing reports of members of the development teams being harassed on social media. We would kindly ask our community to please maintain a respectful and civil discourse around this release as we work through these issues.

While one of the goals of the Definitive Editions was to allow players to enjoy these games on modern platforms for many years to come, we also understand that some of you would still like to have the previous classic versions available for purchase.

We will be adding the classic PC versions of Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, and Grand Theft Auto: San Andreas back to the Rockstar Store shortly as a bundle. Additionally, everyone who has purchased Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition for PC from the Rockstar Store through June 30, 2022, will receive these classic versions in their Rockstar Games Launcher library at no additional cost. We will update everyone as soon as these are back in the Rockstar Store.

Once again, we'd like to thank everyone for their patience and understanding while we work through these updates to ensure these games meet everyone's justifiably high standards.

Sincerely, Rockstar Games
 
Ma nema veze, ignorisite sve ovo. Ipak je Rockstar u pitanju! Oni uvijek podignu "stvar" na visi nivo :LOL:
Pokusali su vas prevariti, ali nema veze. Zanemarite sve jer ipak je to Rockstar!
 
Evo ga i starac... :)
Mani Rockstar sada, reci nam "a gde je tvoja mapa kolega?!" :D
 
Krenuli već sasvim pristojni modovi, unreal jednostavno omogućava daleko više :)
 
Tuzno je to sto neki moder treba da uradi igru kako bi izgledala iole ljudskije… ali ok
 

@igor88

Moder će to uraditi iz entuzijazma, pasije, ljubavi, nazovi kako hoćeš. Ovima je stalo do profita i ničeg više, kako drugčije objasniti da nisu znali šta su napravili i da traže 60 evra za to? I sam si pre skoro 10 dana stavio snimak koji to pokazuje a drugi snimak je dokaz da je original opet bolji. Sa ta dva snimka si ih ubio u pojam da nisu imali drugog izbora već da sledećeg dana lansiraju update i ne samo to već daju i sve tri originalne verzije. Prodrmao si im kavez toliko da ne znaju gde udaraju.;)

Ovaj remaster će biti sjajan i prodavaće se i dalje mlađoj dečici do 5 i onima sa razvitkom moždanih funkcija do tih godina, mi malko stariji ćemo i dalje tražiti i nalaziti mane. Kao što sam već pisao, kako su krenuli, logično je da sledeći GTA bude lego.
 
Krenuli već sasvim pristojni modovi, unreal jednostavno omogućava daleko više :)
A šta je falilo starim igrama sa modovima, konkretno definitive edition project koji se može posmatrati već kao solidan remaster a nije koštao ništa?
Koji je Rockstar tražio da se ukloni/obustavi uz pretnje tužbom kada je, kako se ispostavilo, remaster bio u izradi...

Hoćeš da kažeš da je ovaj cash grab bolja alternativa? Posebno jer je tako "dobro" odradjen da ponovo zahteva modove zajednice...
Zaista ne razumem logiku
 
Jednostavno, imao si limite u starim endžinima, sa unreal, sky is limit :)
 
Da je bar tako.
Imas samo jednu UE4 open world igru koja tehnicki nije na nivou nekih drugih. A UE5 tek treba da se pokaze.
 
Ne razumem, hoćeš reći da je lakše razvijati modove sa limitima koje ima rendervare, nego u UE? :)
 
Sto nisu prebacili u RAGE, kao moderi sto pokusavaju?
Ah da, nemaju Musa i Ahmed, sto rade za 1200 usd bruto, pristup RAGE kodu.
 
Ne razumem, hoćeš reći da je lakše razvijati modove sa limitima koje ima rendervare, nego u UE? :)

Moras navesti na koji UE mislis. Cetvorka ima velike limite, a najavljena petica je wip i takodjer u stanju u kakvom je ima velike limite. Tako da to "sky is the limit" ne stoji.
Modove je definitvno lakse raditi u rendervare enginu bas zbog tih limita, ali naravno neces moci dostici kvalitet kakav ti omogucavaju moderni engini.
 
 
Posto sam skoro presao GTA5, resio sam da odigram i neku od starijih igara i izbor je pao na Vice City.
Ta igra mi je ostala u dobrom secanju, ali je nisam igrao jos od izlaska.

Odlucio sam se za originalnu pc verziju + reVC, pre svega jer sam je kupio pre 2012. godine, tako da sam imao sve pesme u igri.
Prilagodjavanje je islo prilicno tesko, pre svega zbog ocajnih kontrola (igru je skoro pa nemoguce igrati na joypadu, jer je jako tesko ista pogoditi, tako da sam morao da koristim m+k).
Mislio sam da ce mi misija sa helikopterom praviti najvise problema, ali sam je presao relativno lako.
Igra je jako nestabilna - jednu misiju nisam mogao da predjem dok nisam stavio na 30fps, sledeca nije htela da krene ako nije 30fps (morao da ubijem igru, ostao bez save-a) i za sam kraj - jednu sporednu misiju nikako nisam mogao da odigram do kraja jer je igra pucala (probao sam sve savete na koje sam naisao jer se problem cesto desava) i tu sam odustao od igranja ove verzije.

Iako sam presao vise od pola igre, resio sam da probam i DE.
I pored svih problema i nenormalne zahtevnosti (3070 nekako moze da izgura 1440p/60/ultra/dlss balanced), ovo je najbolji nacin da se Vice City odigra danas.
Grafika je dosta unapredjena i srecom za razliku od druge dve igre sam izgled igre nije drasticno promenjen.
QoL izmene su odlicne - moguce je postavljati markere na mapi, a kontrole su mnogo bolje i igra je savrseno igriva na joypadu.

Svima je jasno da je Rockstar mogao da odradi mnogo bolji posao i da igre nikako ne vredi novca koji traze za kolekciju.
Ali dosta toga je patchevima sredjeno i igre se konstantno unapredjuju, tako da ce u buducnosti (i kada padne cena) ovo stvarno biti definitive verzija trilogije.
 
Nazad
Vrh Dno