Šta je novo?

GPS satovi (Garmin, Sunto, Coros, Polar...)

Stigao cicak, nisam se odusevio, jeste udobno al izgleda kao da sam izasao u pidzami napolje :) a i nije bas prakticno stavljanje i skidanje.
Meni najvise odovara gumena (ne silikonska).
Dacu drugu da proba.
Slikaj šta si uzeo. Ove moje se ne lepe na odeću niti izgledaju loše. Vertix je fabrički došao sa takvom narukvicom. Druge više ne mogu da nosim, čak ni kaučuk ne može da parira u udobnosti, a pogotovo svakodnevno kad si u sportu, meni se stalno ruka širi i skuplja.
 
U pravu si, posle sat vremena nosenja sam preobratio veru :)
 
Posle 18 meseci sa Garmin 945, prvi put vidim poruku
"Sleep data not recorded".

Sat mi je bio noćas na ruci. I da, jesam spavao.

Da li se nekome dešavalo?
 
Bio sam na bazenu i sasvim se ok pokazao cicak. Ne odlepljuje se uopste, treba samo malo jace da se stegne.
Bio bi odlican da nije smaranja kod stavljanja i skidanja, isto je i kod druga koji ima dosta manju ruku od mene.
Ne znam dal da probam da skinem jedan cicak i ostavim 3?
 

Prilozi

  • IMG_20230325_220242.jpg
    IMG_20230325_220242.jpg
    109.3 KB · Pregleda: 83
Bazen će da ga upropasti. Bolje koristi gumeni za to.
 
Modovao sam cicak, sad se lakse stavlja i skida ;)

A shvatio sam i u cemu je problem...sto je to 2.ca kopija (yayuu) pa su hteli da ustede na svemu.
(za te pare je ok)

1.kopija je npr. (yooside/abanen) - čičak je sa različite strane i duža je traka
 

Prilozi

  • IMG_20230326_102402.jpg
    IMG_20230326_102402.jpg
    123 KB · Pregleda: 71
Poslednja izmena:
Posle 18 meseci sa Garmin 945, prvi put vidim poruku
"Sleep data not recorded".

Sat mi je bio noćas na ruci. I da, jesam spavao.

Da li se nekome dešavalo?
mozda zbog pomeranja sata :D

salim se, desi se nekad
 
mozda zbog pomeranja sata :D

salim se, desi se nekad

Misliš, pripremio se jednu noć pre, pa mi nije merio ni noćas, kad je bilo pomeranje? 😁

Nisam hteo da ga resetujem, danas sam trčao novosadski polumaraton, pa da mi ne uzjebe nešto gore. Saću da mu uradim reset, pa ako i noćas ne meri, sutra ide hard reset.
 
Posle 18 meseci sa Garmin 945, prvi put vidim poruku
"Sleep data not recorded".

Sat mi je bio noćas na ruci. I da, jesam spavao.

Da li se nekome dešavalo?
I meni se to desilo 2x na 745, malo sam citao, kazu ako ti se pomeri sat tokom noci i ne ocitava lepo HR onda nece da meri Sleep date 🤷‍♂️.
 
To mi je malo verovatno, jer ako se za godinu ipo dana nije desilo nijednom, a sada dve noći za redom, verujem da se nešto softverski promenilo.

Resetovao sam ga danas, videćemo ujutru.
 
Nisam znao da je dve noci za redom, meni je u razmaku od par meseci. Vrv je tebi onda kao sto kazes neki softverski bag.
 
da, meni mozda dva put ili tri put otkad imam sat (malo vise od tri godine)
 
U cemu je razlika izmedju Garmin Fenix 6X Sapphire i Enduro Solar modela? Cene slicne za malo koriscene,oko 450 eura. Koji je bolji generalno?
 
enduro nema saphire staklo
enduro ima mnogo vecu bateriju plus solar
fenix ima mnoooogo veci storage

ako ti je bitan storage onda Enduro 2, ali to sigurno kosta vise
 
Ne bih ja sportski sat, bez safirnog stakla, ako će baš da se koristi i ne skida sa ruke većinu vremena.
 
To mi je malo verovatno, jer ako se za godinu ipo dana nije desilo nijednom, a sada dve noći za redom, verujem da se nešto softverski promenilo.

Resetovao sam ga danas, videćemo ujutru.

Reset je rešio problem, prethodnu noć je uredno zabeležio san.
 
Je li neko presao sa Samsunga na Garmin?
Merkam Garmin vec duze vreme, Epix 2 konkretno, pa nikako da prelomim. Nervira me mnogo sto ne postoji opcija razgovora. Jeste da sam to koristio 10 puta za 7 godina, ali svaki put je znacilo.
Sta je vas nerviralo, sta vam je falilo? I takodje, sta vam je znacilo kod Garmina? (osim baterije)
 
Nije isti segment, ciljna grupa korisnika. Garmin pravi sportske satove, Samsung je smartwatch.

Moraš da shvatiš prvo svoje potrebe. Ako ti se razgovara preko sata, ovo je pogrešan tred. Ako ti se uzima dobar uređaj, koji će da te pokrene fizički i zdravstveno, onda si na pravom mestu.
 
Nije isti segment, ciljna grupa korisnika. Garmin pravi sportske satove, Samsung je smartwatch.

Moraš da shvatiš prvo svoje potrebe. Ako ti se razgovara preko sata, ovo je pogrešan tred. Ako ti se uzima dobar uređaj, koji će da te pokrene fizički i zdravstveno, onda si na pravom mestu.
Jedini segment "smartwatch-a" koji koristim jeste poziv jednom u sto godina, ni jedna druga aplikacija me apsolutno ne zanima. Nikakvi asistenti, playstore, itd. Ko ce se jos sa satom zezati pored telefona koji mi je i ovako 90% vremena u rukama.
Kapiram zapravo dok ovo pisem da bi mi Epix lagano legao :D
 
Bi.

Onda porazmisli da li hoćeš amoled fensericu ekran na epixu, ili memorijski always on ekran, kakve ja lično preferiram, kao Fenix. Zatim, da li želiš Garmin uopšte, ili možda Vertix 2, kad si već u tom budžetu, itd.
 
Bi.

Onda porazmisli da li hoćeš amoled fensericu ekran na epixu, ili memorijski always on ekran, kakve ja lično preferiram, kao Fenix. Zatim, da li želiš Garmin uopšte, ili možda Vertix 2, kad si već u tom budžetu, itd.
Ne bih mogao nista osim amoleda, mislim da bi me memory-in-pixel ubio u pojam. Mozda vise osvezenje i samo ponasanje ekrana nego kvalitet istog.
Vertix 2 sam gledao ali koliko sam ukapirao i citao, Garmin je po svemu kompletniji sat. I ako je softver na Corosu lepsi, Garminov je funkcionalniji. Bar koliko sam procitao.
 
Sve je to odlično, videćeš. Još ako te natera da se pokreneš ko mene, na konju si.
 
Jos jedno pitanje, da li moze da se sinhronizuje Garmin connect sa Samsung health aplikacijom?
 
Video sam da postoje neke app ali ih nisam probao, fitnesssyncer syncmytrack i rungap
A i ne treba ti samsungov program je dosta slabiji od connecta
 
.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230402_094445_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg
    Screenshot_20230402_094445_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 48
Desilo mi se par puta 😂
 
Da li je Samsung Watch 3 45 mm dobar za trcanje? Kakav mu je GPS i baterija? Gledam njega,i Huawei Gt2 pro,i TicWatch Pro 3 Ultra. Cene od 100 do 130 eura. Sva 3 su slicni. Koji ima najbolju bateriju i Gps?
 
Nazad
Vrh Dno