Šta je novo?

Gothic Ii !

Bosla

Čuven
Učlanjen(a)
15.02.2003
Poruke
928
Poena
645
Dakle imam pouzdanu informaciju da bi igra morala da se pojavi u eng varjanti krajem OVOG meseca. (kod nas.
Bilo je i krajnje vreme. Elem , pored toga , jel neko igra nemacku verziju ili mozda demo ? Ja sam uveliko zavrsio sve sto se moglo zavrsiti u Demou (doduse na nemackom je al sam skinuo eng. subtitle :) ) ? Iskustva , misljenaj ????

Meni je jedina zamerka prevelika zahtevnost u odnosu kako igra izgleda . tj neoptimizovanost. Meni na XP2000+ , A7v8x , GF4ti4600 sa max detaljima jedva izvlaci 30-tak fps-ova na 1024x768 sto je porazavajuce :cuss:
 
Ja sam zavrsio demo 1 eng verziju i super je radila na T-BIRD 1Ghz i G-Force2 GTS 1024x768.
Nego znali neko kolika je razlika od pune verzije i dema, posto demo ide na 2 CD. Lepo je sto ce igra stici kod nas.

PS.Koliko ce mo da cekamo verziju 2 ako ovoliko cekamo verziju 1.
 
ilki , Gothic1 staje (full) na 2 cd-a i izasao je pre vise od god. dana . A nova verzija (Gothic2) je izasna na nemackom u svetu ali eng. varjanta se jos ceka. Medjutim pod onim "pouzdana " informacija sam imao na umu jedan veoma pouzdan(da ne reklamiuram) cd klub ciji mi je vlasnik rekao(obecao) da igra dolazi krajem meseca , da je narucena .... a smaram ga vec 2 meseca :))))))
 
Bosla je napisao(la):
ilki , Gothic1 staje (full) na 2 cd-a i izasao je pre vise od god. dana . A nova verzija (Gothic2) je izasna na nemackom u svetu ali eng. varjanta se jos ceka. Medjutim pod onim "pouzdana " informacija sam imao na umu jedan veoma pouzdan(da ne reklamiuram) cd klub ciji mi je vlasnik rekao(obecao) da igra dolazi krajem meseca , da je narucena .... a smaram ga vec 2 meseca :))))))

Ja sam sve mislio da je demo je u help fajlu pise da je demo misli da je verzija 1.7 i ima patch 1.8j.

Jer ima slika na sajtu gde se u areni biju a Gomez stoji na platformi:confused: i pogledaj link

http://newspics.rpgdot.com/galview.php?level=3&sort=&from=234&d2=Gothic&d3=Screenshots&d4=&d5= :confused::confused:
 
Nazad
Vrh Dno