Šta je novo?

Google Pixel 3a

Ustekali par dolara za gorila glass ? Bogovi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
ahahhahah sleep of death. pa jel ovo realno?
 
Ja sam tek danas skontao da ima verzija pixela 3a sa dve kartice (dual sim); mada kad bolje razmislim i ne čudi me, i tako kopiraju jabuku bukvalno u svemu!! Sad ostaje samo da se nadam da će i pixel 4 duos konačno da izbace

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Jel nije ta druga kartica eSIM?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko vidim na kutiji od 3A, stoje dva imei broja, što ni kod jednog p3 redovnog nisam video iako podržava eSim! Još čovek piše u oglasima da je duos...

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Na KP oglas? Kupio bih odmah ako je pravi dual sim.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma nije kod nas, preko u de, ali i mene iznenadilo kad pročitah duos i uđem u slike, vidim 2 imei-a
bf2b02af279d30e7bd21a58d32fd5db0.jpg


Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Nisam ni ja znao da postoji pravi dual sim...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa eto, možda će značiti info nekom...a ja se nadam P4 da će da ima dual sim opciju napokon!

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Ima i kod nas i 3a i 3a XL Duos, zašto nisam probao da me ubite ako znam, meni je dual sim obavezan. Naručio sam da proverim da li esim ili nano.
 
Ajde pa javi. Morao bi biti nano pošto na pixel 3 i 3xl kutiji ni jednoj nema 2 imei broja iako podržavaju esim.

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
ima li iko sa foruma pixel 3a xl da malo podjeli iskustva, razmisljam da uzmem ovaj model zadnje od googla sto sam imao bio nexus 6p svojevremeno koji je bio po meni bestbuy u svoje vrijeme.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Šta je na kraju istina?
Ima dual sim tako što ima SIM + eSIM ili neka druga kombinacija?
 
SIM+eSIM, DSDS (dual sim, dual standby).
 
Ima dual active kao i p4 [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ako nekoga zanima trajanje baterije. Nisam neki zahtevan korisnik, u mom slučaju baterija traje od 2 do 3 dana. Mešovito WiFi i 4G. Za sada sam zadovoljan telefonom.Screenshot_20200417-081343.jpgScreenshot_20200417-081356.jpgScreenshot_20200415-105352.jpgScreenshot_20200415-100749.jpg

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 
Da li je istina da je vibracija poprilicno slaba i da se jedva oseti kada je telefon u dzepu, a osoba u sedecem polozaju? Hvala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jeste, doduse ja prelazim sa xperia xa1 gde je bila skoro nikakva, vise se cula nego sto se osetila, pa mi na 3a deluje ok kad uporedim, ali generalno slaba.
 
Jel se zna nešto kada dolazi ovaj novi android 11? Našao sam neke vesti da je trebalo danas, ali nema nikakvih najava još uvek.
 
Da odgovorim sam sebi, evo ga update [emoji846]

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 
Stigao i meni, isti kao beta pre njega :)

3a odličan telefon, nemam zamerki na njega.
Jeste da po nekada zna da secne, ali bogami i svi pre njega su to radili.
 
Ovaj novi updejt od pre neki dan kao da je ubrzao telefon :)
Znam samo da je sada okidanje SS brže makar 5puta :)

Svaka čast na ubacivanju novih stvari na telefone od 200e
 
Nazad
Vrh Dno