Šta je novo?

Google Pay Srbija

Код мене нема правила, зависи од уређаја ценим. Данас сам платио после самог вађења телефона, без откључавања и паљења екрана или новчаника. На другом месту нисам успео па сам морао да откључам и покренем новчаник. Ако бар није усаглашено свуда, да бар имам опцију да подесим како желим. За сада и даље гасим НФЦ, пушти ђаола.
 
Pitao je neko za Gspace i Huawei tel i ne radi ipak Google Wallet preko Gspace na Huawei tel bez Gugl servisa. Može da se skine ali ne i pokrene
 
Azuriran S21U na A13, juce jedna transakcija prosla, druga ne, morao sam karticom.
 
Da li je neko imao ovaj problem?
Hteo sam da dodam Mastercard kreditnu od Intese. Telefon nije rutovan. Android verzija 8.0.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-11-14-20-49.png
    Screenshot_2022-11-11-14-20-49.png
    155.9 KB · Pregleda: 146
Nije neki custom rom?

Ostavi tacnu verziju roma u telefonu pa cemo lako videti na internetu kakav rom imas.
 
Sve je stock.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-11-16-46-14.png
    Screenshot_2022-11-11-16-46-14.png
    132.7 KB · Pregleda: 136
Ja dobijam tu poruku na telefonu, otključan mi bootloader.
 
Da li neko zna kako funkcioniše plaćanje kada u wallet ubacite više kartica, a jedna je npr izabrana kao default kartica, tj kada se ne želi platiti tom karticom
 
U podešavanju za NFC
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-11-22-13-58-226_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-11-11-22-13-58-226_com.android.settings.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 110
Aha, jasno, ovaj deo mi je bio potreban
  1. При врху, на картици, превлачите од десне ивице екрана налево док не пронађете картицу коју желите да користите.
Znači dovoljno je samo da tu karticu isteram na ekran i onda se sa nje vrši plaćanje.

Hvala
 
Ne, moraš da tapneš na nju, pa details, pa make default for contactless
Btw ja sam u inostranstvu trenutno, promenio sam default na visa classic(EUR račun) i radi sve ful.
 
Aaaaa, znači nije dovoljno samo da nju iskrolujem na ekran i prinesem, moram je ipak označiti kao default
 
Nisam razumeo šta hoćeš. Ako odradiš tako, to je vrv samo za trenutno plaćanje, čim zatvoriš app default je ona koja je podešena..kontam da ne planiraš baš da otvaraš app pred svako plaćanje..
 
Nisam razumeo šta hoćeš. Ako odradiš tako, to je vrv samo za trenutno plaćanje, čim zatvoriš app default je ona koja je podešena..kontam da ne planiraš baš da otvaraš app pred svako plaćanje..

Pa imam u aplikaciji dve kartice, sa jednom plaćam 99 od 100 transakcija, a recimo želim tu jednu transakciju da platim drugom karticom koja nije default.
 
Da obavestim da je već isplaćen cashback za korišćenje MC u gwallet-u, 1010 dinara.
 
Google pay mi na mobilnom telefonu funkcioniše tako što mi je banka izdala virtuelnu karticu za tu namenu.
Sada zelim da dodam google wallet na Galaxy Watch. Kada pokrenem postupak dodavanja sa sata, nudi mi samo kartice od kojih ni jedna nije virtuelna.
Sta je potrebno da uradim? Da zahtevam od banke Novu virtuelnu karticu za sat ili...?
 
Gde se to vidi? G wallet ili aplikacija banke koja je izdala karticu?
Aplikacija banke, i to neces dobiti poruku, jer nije klasican priliv, vec cashback, samo ces videti stavku + 1010 rsd.
 
Stigao cashback brzo nakon par dana od ispunjenja uslova, OTP i UniCredit
 
Nego je l' se i vama promenilo ime aplikacije u Google Pay? 😂 Bilo je wallet pre
 
I meni su dan nakon što je rasknjižena peta transakacija uplatili 8,58 eura na devizni deo računa, BPŠ - bivša MTS banka.
 
Nazad
Vrh Dno