Šta je novo?

Google Chrome

YT HDR na Chrome stuttering, u Edge radi najnormalnije. Probao noviji drajver za GPU, ne pomaže.
 
Stara verzija Chrome-a, 121.0.6167.140 radi HDR nema stutter. Update-ovao na najnoviju 122.0.6261.95 isto nema stutter.

Ovaj video proban.

 
Je li konfiguracija iz profila? Ja imam problem s Intel 12500H.
 
Imam pitanje za clanove!

Jel vam se desilo da vas doceka pretrazivac i da ste izlogovani sa svih email adresa? Pitam jer sinoc kada sam iskljucio racunar sve je bilo ok a jutros kada sam ukljucio racunar me docekalo da sam izlogovan sa svih email adresa i da trazi logovanje. Nisam nista skidao sto bi moglo da uzrokuje da sam pokupio neki virus ili da sam isao na sumnjive sajtove.

Inace upitanju je Edge pretrazivac ali kako on deli 99% stvari sa Chrome zato pisem ovde a cak mislim da ni nemamo temu za Edge pretrazivac posto ga neki ne vole.
 
Da ti nije uključeno da briše kolačiće?
 
Ne desava se vise, zato sam se iznenadio kada se to juce dogodilo jer ne znam sta je uzrok toga.
 
sssssss.jpg

Oce li ovo samo da proradi ili...? tnx
 
Malo kasno za odgovor. Obično se reši samo nakon restarta.
 
Formatiran je c iz vise razloga, proradilo u svakom slucaju.
 
Razumem ja da bezbednost jako bitna stavka ali sedmodnevno ažuriranje je ono baš bez veze.
Žešće smaranje
 
Odradi sam u pozadini, automatski je nova verzija kad opet pokreneš. Eventualno restartuješ browser ako ga nikad ne gasiš kao ni komp. Inače ni ne primećuješ.
 
PC (jun 2023 - jun 2024):

1. Google Chrome: 64.69%
2. Microsoft Edge: 13.36%
3. Apple Safari: 8.99%
4. Firefox: 6.53%
5. Opera: 2.91%

Mobilni (jun 2023 - jun 2024):

1. Google Chrome: 66.98%
2. Apple Safari: 22.81%
3. Samsung Internet: 4.26%
4. Opera: 1.90%
5. UC Browser: 1.59%
 
Lol
već neko vreme me zeza YT, poznata stvar sa reklamama, FF ne prikazuje reklame ali vrti do beskonačnosti pre nego što pusti video a ume i random da stane, waterfox isto.
Uglavnom uzeo danas da stavim Chrome i isprobam, instaliram, sve super, prva stvar -> staviti add blokere, ne može, kao treba novima verzija programa a ni to ne može jer koristim Win7 !!!
Morao bi da stavim Win 10 da bi uvaženi Chrome radio kako treba (navodno) 🤣 🤣 🤣
Ovi što razvijaju IB su totalno izgubili pamet zadnjih 5 godina, došli smo do toga da izbacuju update na svakih 17 sati 🤣 🤣 🤣
Čisto provere radi, skoknem i na stranicu adblock+a da potvrdim ko se nije setio da stavi "older versions" stranicu na sajt :poop:
 
Ja koristim Brave za YouTube bez ikakvih blokera samo popup blocker. Nema reklama. Zadovoljan iako sam naviako na Hrom ali on mi je pun blockera i ostalih čudesa. Radi YT bez reklama i tamo ali neću da reskiram da mi prsne YT. Brave je odličan.
 

uBlock Origin Lite is a pared-down version of uBO with a best effort at converting filter lists used by uBO into a Manifest v3-compliant approach, with a focus on reliability and efficiency as has been the case with uBO since first published in June 2014.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno