Šta je novo?

Google Autenticator

Da li moze Google Autenticator instalira na nokiji n9 koja ima operativni sistem megoo?
 
stigao yubikey od mtgox!

key.jpg

hvala!
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu; jos da resimo ovaj problem btc-e koda i milina!!
 
Imam gadan problem . Odradio sam update na Google Auth aplikaciji i sad mi je sve nestalo iz nje ;)
vepy7ybe.jpg

ra3ydaby.jpg

Da li je moguce da se posle svakog update mora sve ponovo unositi ?
 
Nemam pojma. Meni se cini da sam jednom radio update ali nisam imao taj problem. E sad ako vise nemas backup onih kodova i svaki acc ti je zakljucan lepo napises mail podrskama i resices to. Nije neki veliki problem. Ja sam imao problem pre neki dan s fonom. Nesto sam spasao, nesto sam morao da resetujem.
bt-e ce ti poslati link s kojim ces resetovati autentifikaciju, mtgox ce odraditi isto ali ce ti iz sigurnosnih razloga blokirati acc na nedelju dana. Bitstamp ce ti traziti sliku nekog racuna ne starijeg od 3 meseca i sliku pasosa ili licne.
 
Poslednja izmena:
Ok hvala na infou ;)
 
BTW, tek sam se danas i setio da treba da posaljem sliku bitstampu. Poslao sam im malopre pa cu ti bas reci koliko traje procedura. Trebali bi brzo to da zavrse ;)
 
NA Bitstampu ni nemam nalog za sad treba da saljem mail samo na BTC-e a za ostale sam imao zapisane i slikane kodove ...
 
Gotovo. Poslao sam im nocas sliku i vec oko 11h su mi iskljucili autentifikaciju. Kao bonus posto sam im vec poslao sliku dokumenata odradili su mi i verifikaciju odmah. Ekspresno zavrseno, pohvale za bitstamp.
 
Titanium backup za Android telefone ce ti dati da restorujes sve sto je u tel
 
iPhone tel je u pitanju ...
 
Aaa, pa bila je neka objava juce ili pre 2 dana da apple korisnici ne rade update authentificatora ni slucajno jer ce ostati bez kodova... Ok za apple nemam pojma
 
Hmm gde je ta objava jer je ja nisma video :(
 
Mislim da sam na nekom forumu video
 
Aaa, pa bila je neka objava juce ili pre 2 dana da apple korisnici ne rade update authentificatora ni slucajno jer ce ostati bez kodova... Ok za apple nemam pojma


Ja sam uradio update, ali mi je sve ok sa predhodnim autorizacijama. Ostale su citave.
 
Pristigao jos jedan update kod mene sa ispravkama tako da su sad sve autorizacije vracene ...
 
Nazad
Vrh Dno