BigBoy
Čuven
- Učlanjen(a)
- 15.12.2001
- Poruke
- 1,528
- Poena
- 675
Evo ovako!
Kada mi windows otkaze poslusnost tada lepo ubacim "CD" i restartujem masinu. Nakon izvrsenog postupka opet restartujem izvadim "CD" i windows kao nov!
E sada da bi ovo uradio potreban mi je, jasno, ghost file. Kako da ga napravim to mi je jasno.
E sada kako da izvedem drugi deo: rezanje na butabilni CD koji ce iz komandne linije (autoexec.bat ako se nevaram) uraditi sav posao automatski. Dakle potrebna je i komandna linije za raspakivanje ghost file-a!
Aj da vidim sta vi mislite o ovome!
Kada mi windows otkaze poslusnost tada lepo ubacim "CD" i restartujem masinu. Nakon izvrsenog postupka opet restartujem izvadim "CD" i windows kao nov!
E sada da bi ovo uradio potreban mi je, jasno, ghost file. Kako da ga napravim to mi je jasno.
E sada kako da izvedem drugi deo: rezanje na butabilni CD koji ce iz komandne linije (autoexec.bat ako se nevaram) uraditi sav posao automatski. Dakle potrebna je i komandna linije za raspakivanje ghost file-a!
Aj da vidim sta vi mislite o ovome!