Šta je novo?

Ghost 2001 i autorun

  • Začetnik teme Začetnik teme BigBoy
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

BigBoy

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,528
Poena
675
Evo ovako!

Kada mi windows otkaze poslusnost tada lepo ubacim "CD" i restartujem masinu. Nakon izvrsenog postupka opet restartujem izvadim "CD" i windows kao nov!

E sada da bi ovo uradio potreban mi je, jasno, ghost file. Kako da ga napravim to mi je jasno.

E sada kako da izvedem drugi deo: rezanje na butabilni CD koji ce iz komandne linije (autoexec.bat ako se nevaram) uraditi sav posao automatski. Dakle potrebna je i komandna linije za raspakivanje ghost file-a!

Aj da vidim sta vi mislite o ovome!
 
ono sto ja imam je butabilni cd sa gomilom programcica (ghost, partition magic, norton antivirus, easy recovery,...) znaci sve dos verzije... ako to moze da ti pomogne...
 
Ne,ne,ne......

To nije problem! Recimo ghost file je windows.gst (nemogu sada da se setim ekstenzije, ali dobro....) I onda ja napravim boot CD disk koji ce prilikom dizanja pokrenuti tu komandu za raspakivanje image to disk. Na CD se nalaze ghost file i ghost program (ghostpe.exe). E kako sad ovo?
 
Nazad
Vrh Dno