Šta je novo?

GeForce 2 overclocking

  • Začetnik teme Začetnik teme angus
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

angus

Čuven
Učlanjen(a)
13.04.2003
Poruke
137
Poena
619
Imam Eagle GeForce 2 pa bih hteo da je overklokujem sa Power Stripom 3.20.Koliko mogu maksimalno da povecam MHz,a da mi graficka ne pregori?Trenutne vrednosti su sledece:Engine clock-175MHz Memory clock-166MHz
 
moj orao je leteo stabilno na 250/210,sto je ujedno bio maximum na "coolbits"u.verovatno je mogao i malo vislje..
 
Orao

Ko visoko leti uvek nisko pada!
 
Nazad
Vrh Dno