Šta je novo?

Gecube

Yodanssen

Slavan
Učlanjen(a)
21.07.2005
Poruke
242
Poena
319
Da li ima kod nas negde Gecube ATI Radeon X1600Pro AGP8X ???
 
Код нас нико не увози ту марку.

Пробај да видиш са неким из хрватске или босне неку комбинацију.
 
Kimtec uvozi Gecube graficke kartice ali nisu toliko azurirani.
 
Poslednja izmena:
Da ! Znam ! 🙂

Thanx !
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno