Šta je novo?

gde testirati i kupiti slusalice

Note10

Cenjen
Učlanjen(a)
12.10.2014
Poruke
906
Poena
135
Ne vidim pametniju temu gde ovo mogu da pitam pa hajde ovde, najpribližnije deluje.
Da li neko od vas iz Beograda, ili neko ko je posećivao Player prodavnice u Sarajevskoj i Svetogorskoj, zna u kojoj od navedenih se mogu isprobati slušalice? Konkretno mislim na par Sennheiser over ear modela, čini mi se da je u Svetogorskoj neki "showroom" ali me zanima da li neko iz ličnog iskustva zna da je to stvarno tako, da mogu da ponesem svoje slušalice, ubodem u recimo Pioneer ili Xone mixer i uporedim sa njihovim Senn modelima... da se ne mučim za parking bezveze.


mod: izdvojeno u posebnu temu
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne vidim pametniju temu gde ovo mogu da pitam pa hajde ovde, najpribližnije deluje.
Da li neko od vas iz Beograda, ili neko ko je posećivao Player prodavnice u Sarajevskoj i Svetogorskoj, zna u kojoj od navedenih se mogu isprobati slušalice? Konkretno mislim na par Sennheiser over ear modela, čini mi se da je u Svetogorskoj neki "showroom" ali me zanima da li neko iz ličnog iskustva zna da je to stvarno tako, da mogu da ponesem svoje slušalice, ubodem u recimo Pioneer ili Xone mixer i uporedim sa njihovim Senn modelima... da se ne mučim za parking bezveze.
Што не питаш њих у Player-u?
 
Npr. zato što radim i nisam u mogućnosti da zovem pa rekoh neko možda zna, da ne trošim kratku pauzu na to a na vreme isplaniram aktivnosti posle radnog vremena.

Info iz Plejera - može, u Svetogorskoj, ako nekome još znači.
 
mozes u playeru da probas vecinu modela, cak neke i raspakuju kao npr beyer i fostex koje sam davno probavao mada ne znam kako posle to mogu da prodaju kao novo a ne neki "open box" al zemlja srbija sta ces 😅
 
Otvorili momci, uštekali, strpljivo čekali upoređivanje i cepidlačenje... prodali. 😁
 

Prilozi

  • 20220329_194145.jpg
    20220329_194145.jpg
    114.3 KB · Pregleda: 44
Nazad
Vrh Dno