Šta je novo?

Gde kupiti PlayStation Portal

DBraveZ

Slavan
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruke
3,852
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD 5800X3D + Deepcool AK620 Zero Dark
Matična ploča
GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2
RAM
CORSAIR Vengeance RGB RT 32GB (2x16) DDR4 3600MHz CL16
GPU
INNO3D RTX 3080 ICHILL X4
Storage
2 x Kingston 2TB KC3000 Nvme M.2 SSD PCIE 4.0 + Crucial MX500 2TB SSD Sata
Zvuk
Edifier R2850DB + Sony WH-1000XM3 + Steelseries Arctis 7P+
PSU
Antec Signature SP1300 Platinum + Seasonic Prime GX-1300 Gold
Kućište
PHANTEKS Eclipse P600S white
Monitor
Dell G3223D + Hisense H65A6500 + AOC Q3279VWFD8
Miš & tastatura
Logitech G502 X White + Patriot Viper V760
Ostale periferije
Playstation 5
Laptop
Asus ROG Strix G513QR (Ryzen 7 5800H + RTX 3070 + 16GB + 512SSD), 15,6" 1080p 144Hz
Mobilni telefon
Poco F3 8/256
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ima li neko ideju gde naci PlayStation Portal ?
 
Nema nigde na stanju na KP, pa ni tu.
Ima samo jedan oglas koji ima na stanju ali je 400e.
 
Izgleda da je opšta nestašica tog Portala, nedavno sam gledao neku recenziju američku i rekoše da ga i tamo na kašičicu ima i da ga skoro svuda nema na lageru, pa čak ni direktno od Sonija. Kontam dok malo umine hajp, prođu praznici, pojaviće se, sa normalnijom cenom nadam se.
 
Kao i sve drugo. Namerno smanjili lager i on kad kad puste pokidace. Posle 6 meseci što bi rekli "cigančići se gađaju njima"
 
Imaš prevoznike koji prevoze iz Nemačke, pričali smo ovde na forumu o njima, vidi jel može u Nemačkoj da se uzme, pa da ti oni dopreme.
 
I ja sam negde citao da je Sony “iznenadjen” kako je uredjaj dobro prihvacen od starta i da su zbog toga nestasice, jer nisu očekivali tako dobru prodaju pa nisu ni plasirali u startu veliki broj portala.

Pre svega se ta izjava odnosila na Japan i da planiraju da povećaju broj proizvoda da bi zadovoljili tržište u blizoj budućnosti.

Ali ovi naši ga zaista preterase sa cenom… 220e je u DE.
 
Izvinjavam se, moram još jednom da se ubedim da ne grešim.
Ovo je džojstik a ne mini konzola?
 
Da, samo kontroler sa ekranom u sredini..
 
  • Like
Reagovanja: uji
Kakvi su utisci jel kupovaso neko od nasih sa foruma?
Planiram kupovinu na poslu da imam povremeno da odigram.
Obzirom da imam laptop taj remote play PS5 bi radio i na njemu samo mi treba jedan dualsense.

Pitanje je sta bi bolje radio?U sustini sve je to isto i zavisi samo od brzine net-a.
 
Ja uzeo i zadovoljan sam, naravno streaming nikada ne moze da se poredi sa native konzolom, ali ako to prebrodiš u glavi super je.
Imam optiku pa to izgleda skroz pristojno, bitno je da konzolu spojiš lan kablom.

Pogotovo mi je kul za neke sporije igre (sad prelazim Alan Wake prvi deo, Resident Evil itd.)

U suštini ne bih ga uzeo u normalnim uslovima, ali od kad sam dobio blizance skoro da mi je nemoguće da se igram na TVu, a ova spravica je vrlo zgodna :)

Prvo sam hteo da uzmem Steam Deck ali velika je razlika u ceni.
 
Nazad
Vrh Dno