Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
pa ima ga i na stampinim trafikama, bar ga je bilo pre par meseci kad sam kupio zadnji broj. bas se secam da nisam mogao da ga nadjem kod ulicnih prodavaca i slucajno vidim na trafici.
Da, i meni su u trafikama rekli da treba da se rezervise , ali mi to neodgovara posto
ja prvo pogledam sadrzaj casopisa i DVD-a na maticnom sajtu pa ako mi se svidja
onda ga kupujem ovako bih trebao svaki primerak da kupim.