Šta je novo?

Gde da nadjem hrvatski BUG

  • Začetnik teme Začetnik teme ZLI
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ZLI

Čuven
Učlanjen(a)
30.08.2002
Poruke
594
Poena
620
Znam da ga ponekad ima kod ulicnih prodavaca u knezu ali ne mogu nigde da ga nadjem .. :wave:
 
Propustio sam da kupim septembarski broj. Ima li negde da se kupi,naruci ili je neko voljan da proda izdanje, naravno sa DVD-em?
 
pa ima ga i na stampinim trafikama, bar ga je bilo pre par meseci kad sam kupio zadnji broj. bas se secam da nisam mogao da ga nadjem kod ulicnih prodavaca i slucajno vidim na trafici.
 
imas u merkatoru(novom) hrvatske kom. casopise pa pogledaj.
 
Poslednja izmena:
Dolazi na kioske ali se brzo rasproda tako mi kazu i nigde u centru ga nema
 
Da, i meni su u trafikama rekli da treba da se rezervise , ali mi to neodgovara posto
ja prvo pogledam sadrzaj casopisa i DVD-a na maticnom sajtu pa ako mi se svidja
onda ga kupujem ovako bih trebao svaki primerak da kupim.
 
Poslednja izmena:
ja pored kog kioska prodjem vidim septembarski Bug (Kneza Miloša, Sarajevska, Merkator npr)
 
Ja sam često nalazio, čak i krajem meseca, na ulici na Slaviji.
 
Nazad
Vrh Dno