Šta je novo?

gde da kupim samsung d500?!!

CezaR 2

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2005
Poruke
62
Poena
309
Vec neko vreme jurim da kupim D 500, polovan, i ne mogu nigde da ga nadjem...
Nov mi je jos uvek mnogo skup, a polovan ne mogu nigde da nadjem...
Jel moze neko da me uputi gde da trazim?
 
Koliki ti je budzet,ja razmisljam da prodam moj D500 i predjem na K750 pa ako mi odgovara cifra javicu ti se na PM,inace je lepo ocuvan i malo radio (kupljen u Aprilu ali dok sam se nacekao da mi ga donesu iz inostranstva...) a imam i SoundMate za njega (to,koliko sam primetio,nije cest slucaj a ako ga ima najcesce je skuplji 15-20 evra) a cena novog (najcesce bez SoundMate-a) je oko 310 u Nisu i Jagodini pa ti ponudi nesto na PM i ako mozes da ga priustis javljam ti se!
Pozdrav ,)
 
Poslednja izmena:
Lomnica_city je napisao(la):
Koliki ti je budzet,ja razmisljam da prodam moj D500 i predjem na K750 pa ako mi odgovara cifra javicu ti se na PM,inace je lepo ocuvan i malo radio (kupljen u Aprilu ali dok sam se nacekao da mi ga donesu iz inostranstva...) a imam i SoundMate za njega (to,koliko sam primetio,nije cest slucaj a ako ga ima najcesce je skuplji 15-20 evra) a cena novog (najcesce bez SoundMate-a) je oko 310 u Nisu i Jagodini pa ti ponudi nesto na PM i ako mozes da ga priustis javljam ti se!
Pozdrav ,)
Dobro necemo sad da se lazemo telefon se kupuje za 270 nov (sivi sa edgeom), sa soundmateom i stereo slusalicama....
 
A jel,a gde to majke ti?
Ja sam pre neki dan obisao siri centar Nisa i svuda je bio 310-315 evra a u jednoj radnji 330 evra a kad sam pitao zasto toliko vise od ostalih rekli su mi zato sto dolazi sa SoundMate-om!!A i na internetu nisam video nizu cenu od 299 evra (Mobilnisvet.com,gledao sam pre par dana) i to u svega par prodavnica a ostale drze cenu 300-320 evra odnosno prosek 310!!
Takodje znam i par ljudi koji drze mobil shopove koji ga NABAVLJAJU za 270 evra zato nemoj da siris lazne informacije!!
Pogledaj malo forume sta ljudi kazu za taj sive D500E,toliko je dobar da ga svi flesuju (50 evra flesovanje) na obican D500 softver!!
Pozdrav ,)
 
Ja se izvinjavam sto moram da te razocaram ...ne znam ko tebe shisha sa tim cenema ali ja sam uzeo pre 2 nedelje D500 za 270 sa svom opremom kojom sam rekao i garancijom od 12 meseci e to sto ti ne znas da ga ima po toj ceni to je tvoj problem. Hehe a sto se tice problema, to je sa SVIM D500 ne samo sa sivim tako da i to nije nista..Mada sivi, crni-270e u BGu.

A sto se tice polovnih(da odgovorimo coveku) to mozes da pogledas eto halooglasi mada imaju i mali oglasi na www.mobilnisvet.com i www.mobilnimagazin.com pa pogledaj..
 
Poslednja izmena:
Brate al ti tripujes!Ja pricam o telefonima koji se ne kupuju preko veze i po nabavnoj ceni a kao sto sam rekao na sajtu MobilniSvet ima cenovnik skoro svih radnji u BG-u pa neka pogleda tamo REALNE cene!A nemaju SVI D500 problem vec oni sa softverom od pre N.G. i sivi na 063 jer imaju problema sa edge-om a i to je lako proveriti na silnim forumima!
Pozdrav ,)
 
Lomnica_city je napisao(la):
Brate al ti tripujes!Ja pricam o telefonima koji se ne kupuju preko veze i po nabavnoj ceni a kao sto sam rekao na sajtu MobilniSvet ima cenovnik skoro svih radnji u BG-u pa neka pogleda tamo REALNE cene!A nemaju SVI D500 problem vec oni sa softverom od pre N.G. i sivi na 063 jer imaju problema sa edge-om a i to je lako proveriti na silnim forumima!
Pozdrav ,)
Nije kupljen preko nikakve veze nego sam se potrudio da nadjem.A problematican soft nije od pre N.G. nego od pre marta. A najvise su se na ispadanje zalili ljudi sa crnim D500, ja imam sivi i zasad nemam nikakve probleme. Poz
 
Nema vise nikakvog ispadanja iz mreze, pogledajte D500 topic.
 
Nazad
Vrh Dno