Šta je novo?

Galaxy Note 2020 - End?

Eeee,steta,velika steta ako bude tako,note je klasa za sebe
 
To su donekle najavljivali kroz prošlu godinu.
 
После овог ноута прелазим на другог произвођача, надам се да ће дуго потрајати овај[emoji4]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ja se opet nadam da neće da izbace Note seriju, ali guraju Fold po svaku cenu.
 
Ništa ne brinite, prodavaće oni olovčicu separatno, a koja će moći da se koristi uz S seriju.
Note je u međuvremenu izgubio smisao jer je prvobitno zamišljen kao telefon većih dimenzija. Sad kad su svi telefoni dogurali do najvećih mogućih dimenzija, čemu Note? Ko hoće, kupi olovčicu i to je to.
 
Note jeste klasa za sebe..bio. :) Note serija je jedina koju sam ikad imao od Samsung telefona (note 9),i verov koju bih ikad I imao. Al znamo da od prosle godine jedino sta razdvaja note od obicne s serije, jeste olovka, po vecini drugih stvari, vise nema razlike (cak ni velicini ekrana). Izgubice deo korisnika, ali ne verujem nesto mnogo. Onaj kome treba olovka, uzece fold (sta je alternativa?) oni koji su voleli note, a nije I'm nikad sad nesto trebala ta olovka preterano, samo su voleli sto imaju I tu mogucnost, preci ce na s ultra, pro ili kako ce se vec zvati. Ovaj ovakav note je gubio sve vise I vise svoju svrhu (od svih prednosti ostala samo olovka), tako da je ovo mozda I bilo neminovno.. A i hoce Samsung da mu se fold prodaje sto vise, tu vide budućnost..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Samo me zanima gde će da stavi olovku u S seriju. Jedno je da podržava, a opet bez nekog slota kao kod Note serije gde može da se odloži mi nema smisla mnogo. Na magnet da ne pominjem.
 
Note serija je klasa za sebe, po tome je ta serija bile jedinstvena. Sada kada razlike između najjačeg modela S serije i Note serije se svode na oblik i boju uređaja, onda i nema smisla da postoji Note serija. Budućnost su fold uređaji i Samsung je toga svestan. Kada je predstavljen prvi Note on je u to vreme bio čudan, glomazan, mali broj ljudi je sebe pronašao u toj klasi uređaja. Ista situacija je i sa Fold uređajima. Fold 2 je dosta kompletan uređaj, skup, ali poprilično kompletan, naredna serija će biti još bolja, pa na kraju će ljubitelji Nota preći na Fold modele. Još jedan razlog zbog čega je Note popularan jeste i veličina ekrana, uvek je Note bio najveći uređaj sa najvećom dijagonalom, sada to više nije slučaj tu su S i Note serija identični, stoga vreme je za neke nove dimenzije, a tu stupa na scenu Fold serija.
 
Poslednja izmena:
Иако су у последњој серији доста приближи по спецификацијама S20U и N20U, ипак је ноут класа за себе, дизајн, боја, рам од нерђајућег челика,оловка, једноставно предобро телефон лежи у руци а и изгледа врх, док S20U изгледа очајно за своје могућности и ценовни ранг, само козмик црна и сива не зна се која је ружнија, изгубиће они много више него што мисле са ноутом али и ја сам на једном посту већ коментарисао да се окрећу највише фолду и то је то...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Pa logično je da fold od 7 incha ima olovku, čudno je što je fold2 nema.
Note više nema nikakve potrebe da se proizvodi, S serija će imati verovatno neki kejs u koji ide olovka i to je to.

Odličan potez Samsunga ako se pokaže da je istina.
 
Ja mislim da nece jos neko vreme ukinuti note seriju nema bas logike tako brzo da ukinu svoju najbolju liniju telefona.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Izgleda da stvarno ode u penziju note.
e21be62c3418ae5af634a3bf094e0f41.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izgleda da stvarno ode u penziju note.
e21be62c3418ae5af634a3bf094e0f41.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Nema tu logike da samo fold izadje na jesen jer je to serija telefona koja je jos uvek u razvijanju i cena je previsoka da bi se priblizno prodavao kao note serija.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sa biznis strane prilično ima logike. Teško da za obični note mogu tražiti više ove cene, a za fold imaju izgovor.

Plus će fold imati podršku za s pen, kao i s21 ultra.

I nema nekog smisla za note više.

Opet, šteta ako je istina.

Od trojke pa sve do sada, najdominantniji telefon na tržištu.

Ja se radujem fold seriji, pogotovo ako su tačne vesti da izlazi fold s, čiji se ekran izvlači sa strane.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno