Šta je novo?

Full screen

  • Začetnik teme Začetnik teme Webby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
W

Webby

Guest
Verovatno je vec bilo ali ja ne mogu da nadjem,
Interesuje me kako da na ATi 8500 kartici namestim da na monitoru radim nesto u 85Hz, 1024 rezolucija a na TV-u da bude film u full screen.

Pozdrav cheers
 
Mislim nikako - to moze samo matrox ??? Ili (srecom po tebe) gresim 😀 🙂
 
Nije valjda da je nemoguce?
Namestio sam sve radi kako treba, samo MV2Player nece u full screen, ja stisnem enter, ali on ode u full screen na monitor, a ne na TV out, dok se na TV vidi samo prazan desktop? :!:
 
stavi u properties->settings->advanced->displays da ti je tv primary display a monitor secondary (tako je kod mene i radi 😀 )



pozdrav
 
LUC1FER je napisao(la):
stavi u properties->settings->advanced->

E pa tu ideš na Overlay i tu se malo igraj i videćeš šta sve može aTI... 😉
 
A ko jos ovde ima Matrox-a? 😉
Naravno da je ATI u ovome savrsen. Eksperimentisi malo sa opcijama u okviru OVERLAY kartice drajvera. Nemoj da se razocaras ako programi poput BS playera povremeno puknu u toku rada. To je do njihove lose odradjene overlay opcije. Recimo, MicroDVD savrseno sljaka sa overlayem u full screen rezimu na TV-u.
 
A ko jos ovde ima Matrox-a? 😉
Naravno da je ATI u ovome savrsen. Eksperimentisi malo sa opcijama u okviru OVERLAY kartice drajvera. Nemoj da se razocaras ako programi poput BS playera povremeno puknu u toku rada. To je do njihove lose odradjene overlay opcije. Recimo, MicroDVD savrseno sljaka sa overlayem u full screen rezimu na TV-u.
 
Nazad
Vrh Dno