Šta je novo?

FTX kreditori

ShadowOps

Cenjen
Učlanjen(a)
23.09.2018
Poruke
559
Poena
135
Ima li jos ljudi koji su osteceni u debaklu FTXa?

Cilj teme bi bio deljenje informacija o koracima popunjavanja claim forme(deadline 29ti septembar) i drugih vaznih stvari.
 
Dear Customer, 

Thank you for submitting your KYC information. We appreciate your cooperation. Some additional information/documentation is required to process your KYC submission.  We kindly request that you provide the following documentation:  

  • Last filed income tax statement
  • Investment/securities account statement for the past 3 months
  • Loan agreement
  • Other such as proof of sales of assets/property, inheritance etc.

You can provide further documentation by replying to this secure encrypted email address.  
We appreciate your understanding and cooperation in fulfilling these requirements. If you have any questions or need assistance, please contact our customer support team. We are here to help. 
Thank you for your cooperation in resolving this matter promptly. 
Best regards, 

KYC Support

Ovo mi stiglo na email. Identity document, Selfie i Proof of address su odobreni ali kako da im dokazem moje prilive a narocito zato sto sam jos pre 6 godina investirao u Crypto i naravno posle trgovao i dosta uvecao kapital
 
Uradio KYC. Isao sam u moju banku, izdali mi potvrdu o mojim prilivima na racun u zadnjih godinu dana i potvrdu o platama koje su legle na racun (sve na srpskoj latinici i u dinarima, obican A4 papir sa potpisom i pecatom). I u emailu sam im napisao da za razliku od Zapada u Srbiji po zakonu se prima neto plata a sve ostalo poslodavac uplacuje u ime zaposlenih pa zato gradjani ne podnose poreske izvestaje.

Untitled.jpg
 
Uradio KYC. Isao sam u moju banku, izdali mi potvrdu o mojim prilivima na racun u zadnjih godinu dana i potvrdu o platama koje su legle na racun (sve na srpskoj latinici i u dinarima, obican A4 papir sa potpisom i pecatom). I u emailu sam im napisao da za razliku od Zapada u Srbiji po zakonu se prima neto plata a sve ostalo poslodavac uplacuje u ime zaposlenih pa zato gradjani ne podnose poreske izvestaje.

Pogledajte prilog 406462
KYC nije neophodan da bude kompletiran pre 29. septembra, ali je potrebno kompletirati POC.

Da li ima neko da nije dobio potvrdu preko mejla sa confirmation number?
I za one koji su dobili, da li nalazite svoj claim ovde https://restructuring.ra.kroll.com/FTX/Home-ClaimInfo ?
Idite search preko Confirmation ID
 
Nazad
Vrh Dno