Šta je novo?

Fruity Loops Srbija

suncica2222

Cenjen
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruke
823
Poena
180
Posto su svi domaci forumi o muzickoj produkciji propali znate li gde se sada na interentu okupljaju ljudi koji se iz hobija bave muzickom produkcijom? Pretrazio sam grupe na fejsbuku nisam nasao nista na srpskom. Znate li neku posecenu fejsbuk grupu ili sta vec gde se okupljaju ljudi sa Balkana? Siguran sam da ti ljudi i dalje negde razmenjuju informacije samo su promenili mesto.
 
Druge nemaš. Facebook grupe gde se vodi neka iole normalna diskusija na tu temu ne postoje. Ostaju ti samo strane varijante tipa KVR-VST. Bilo bi lepo imati takav subforum ovde, ali na žalost, nema mnogo "producenata" ovde.
 
Ima neka pro-audio grupa na FB. Puno ljudi sa rumskog je tu. Ex Yu pro audio, tako nekako.
 
Otvorite temu na Benchu pa ako zazivi i prosiri se dodacemo lako podforume.
 
Otvorite temu na Benchu pa ako zazivi i prosiri se dodacemo lako podforume.
@yooyo je pre par godina otvorio takvu temu u audio sekciji. Tema je obrisana. Participiralo je nas 10ak. Nema ovde ljudi iz te sfere. Svi su na stranim forumima.
 
Pa dovedite ih ovde, napravite nesto, makar pokusajte...
Potrazicu temu, ne verujem da je obrisana
 
Ljudi idu na strane forume jer tamo mogu da diskutuju sa vrhunskim producentima, audio inženjerima, VST/DAW developerima...itd. Takvih ljudi ovde nema. Ne samo ovde, nego na bilo kom portalu/grupi u Srbiji.
 
Dobro bi bilo da se otvori da delimo misljenja i iskustva, mozda se neko i bavi istim zanrom muzike
 
Pa ajde otvori i baci link ovde. Ja nisam vezan za jedan žanr. Radim ambient, psy trance, i muziku za igre.

 
Nazad
Vrh Dno