Šta je novo?

Freedom Fighters aaaaaaaaaa....... koja DROGA

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Igru vam preporucujem od sveg srca dok ne izidje hl2.Igra je jednostavno do j*j*.Bez greske cista 10.Ne ne i dalje ne mogu da se opasuljim da ovako nesto postoji.Trk kod nekog pirata i nabavite ovo remek delo.
happy eye
 
Nema potrebe za dupliranjem istog treda,pogotovu ne u istoj sobi,pa sam jedan obrisao. Verujem da je ovo bila slucajna greska.

Poz. Bane ,)
 
Ajde budi malko detaljniji.
 
Moja greska za dupliranje. oops
Sto se tice igre........nemam komentara jednostavno uzmi je neces zazaliti.
 
Players assume the role of average New Yorker Christopher Stone who evolves into a fearless patriot as he recruits an army of freedom fighters to battle the Soviet Red Army throughout the City. Players will use urban warfare to fight through the City streets moving from outside to indoors. Because wars are not won alone, a key component of the game depends on the player's ability to recruit and lead fellow New Yorkers in the battle against the Red Menace. An intuitive "Recruit and Command" system allows players to recruit and give orders to up to 12 fighters and execute critical missions at the touch of a single button. This charisma-based recruiting system rewards points for rescuing freedom fighters and achieving mission goals, allowing the player to recruit more fighters as the game progresses

pricha je totalno glupa... sovjetska armija u newyorky? boze mili...
bljak!
 
Pazi, mozda jeste pucacina, ali nije uradjena kao gomila slichnih...atmosfera je mnogo dobra...recimo na samom startu igre, izazish iz zgrade, prashinchina na sve strane, ljudi vichu, panika, imash utisak kao da si u nekom filmu :)
igrao sam je samo malo, mozda je kasnije smaranje...
 
Vidim da Freedom Fightersima ide jako dobro u Bagdadu! :):):)
Hmmm koja li je to mapa!? :):)
 
ma daj bre... kakva god atmosfera da je ne mogu da verujem da se neko josh lozi na shibanje sa Rujama... mislim koliko kod sam glup i naivan kao klinac bio pa sam se nakako i lozio na to sada za tako neshto nema shanse... jednostavno rambo je odavno umro...

zamislite da su obrnute uloge... da ameri prave invaziju na Ruse a ti se borish protiv amera?? a to bi se zvala originalana pricha i neshto u shta mozesh da se unesesh...
 
E jeb... da sam moderator sad bi povukao post.Igra je odlicna i atmnosfera i sve ostalo ali.....presao sam je za 5.sati?????
MNOGO JE KRATKA!
 
Jel mi se čini ili su igru pravili Mađari? Mađarski posteri u metro, "Music composed by Jesper Kyd and performed by the Hungarian Radio Choir", "ljubav" prema Rusima... ;)

Anyway, da li je još neko imao problema sa zvukom na NForce 2 ploči (NF7-S 2.0)? Čas je kako treba, čas je sav mutan, udaljen, ili kasni?
 
Vrh Dno