Šta je novo?

Free trial (Besplatni probni period)

Sunshine4747

Poštovan
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruke
965
Poena
95
Ne znam da li postoji ovakva tema, ali mislim da je treba imati na forumu.
Da ovde objavljujemo koje sve aplikacije i sajtovi imaju besplatan promo period ili neke dobre ponude kao što su tri meseca za dolar ili mesec dana dolar...
Pa ja da počnem, a ostali članovi koji nadju druge ponude neka dodaju i tako ćemo uvek biti u toku sa dobrim ponudama i akcijma, a obavezno da se napiše dokle taj promo period važi ako ima period važnosti
Tidal ima ponudu do sutra 3 meseca za 1€
Apollon
ima ponudu 30 dana probni period
NovinarnicaPlus ima probni period 30 dana
HBOGO
ima probni period od 7 dana
Spotify
ima 3 meseca besplatno- ponuda važi do 31 decembra ili za stare korisnike koji su otkazali premium mogu ga vratiti 3 meseca za 5 evra (mejl stiže sa ponudom)
Deezer ima mesec dana besplatno
AppleMusic ima 3 meseca besplatno
YouTube ima mesec dana besplatno
AmazonMusic Unlimited 3 meseca
besplatno
 
Dobra tema
 
Amazon Prime koji uključuje i Prime Gaming Poljska (mora VPN) daje besplatno 30 dana posle 49 PLN (poljski zlot) oko 11 evra godinu dana, što je odlična ponuda
https://www.amazon.pl/prime

Avira Prime koji uklučuje Avira VPN 3 meseca besplatno bez unošenja kreditne kartice (samo se ostavi validna mejl adresa)
https://campaigns.avira.com/en/crm/...winback&x-a-source=selligent&x-a-version=2188

NetTVPlus daje 30 dana besplatno sa podacima o kartici ili 7 dana besplatno sa mobilnim brojem

Microsoft 365 sa 1TB skladišnog prostora na oblaku (cloud) besplatno 30 dana

Showtime 30 dana besplatno

Hulu 30 dana besplatno

Amazon Kids+ mesec dana besplatno

boomerang.com 7 dana besplatno (mora VPN na USA)

Crunchyroll Anime&Manga sajt 14 dana besplatno

AppleTV+ 7 dana besplatno

Audible (audio knjige) 30 dana besplatno

AmazonKindle Unlimited 30 dana besplatno

PlayStation Now 7 dana besplatno (mora VPN na France,Germany,UK or USA)

AmazonMusic Unlimited+Disney Plus do 6 meseci besplatno (mora VPN za DisneyPlus koji nije dostupan za Srbiju)
https://www.amazon.com/music/amazon-music-disney-plus-promotion

Bookmate 7 dana besplatno

EdenBooks 7 dana besplatno

Pandora Music Premium (mora VPN na USA) 60 dana besplatno

Quobuz HiFi 30 dana besplatno
 
Jeste, ako ideš preko Poljske (VPN).
Tako je i kada kupuješ igre preko Steama i EpicGames, ako uzimaš preko Argentine ili Turske igre ti onda ispadnu mnogo jeftino
Isto važi i za druge aplikacije i sajtove gde su cene mnogo niže preko Indije, Argentine, Turske u odnosu na nas.
 
To je stvarno jeftino. Proučiću tu opciju.

Usput ako neko ima Amazon Prime i hoće da trampi jedan profil za mesečni Apple TV plus i Tidal Family neka mi se javi.
 
@Blaham ovo nije tema za razmenu
 
Xbox Game Pass for PC -> Trenutno 3 meseca za 1$
Xbox Game Pass Ultimate
-> Prvi mesec za 1$
MojOFF
-> Prvi mesec za 1 dinar
Criterion Channel
-> 14 dana besplatno, potrebno je koristiti VPN samo za registraciju
 
Tidal ---- 3 meseca 1€, važi i za Family plan. Promocija traje do 01.02
 
Poslednja izmena:
Discovery+ trial 7 dana (striming servis)
Readly trial 14 dana (servis za čitanje magazina i časopisa)
Stan trial 30 dana (Australijski striming servis)
Utomik trial 14 dana (Igranje igrica preko aplikacije)
 
Odlična tema. Uzeh Tidal promo, pa da vidim kakav je u poređenju sa Spotify.
 
Trebalo mi je vremena, ali tek sada sam skapirao da nije reč o Amazon Prime Videu. 🤦‍♂️
Jeste i za video. Ja uzeo pre neki dan pre svega zbog videa (nije da ću da kupujem na poljskom Amazonu). Nisam čak ni koristio VPN.
 
Jeste i za video. Ja uzeo pre neki dan pre svega zbog videa (nije da ću da kupujem na poljskom Amazonu). Nisam čak ni koristio VPN.

Mene amazon.pl prebacuje na amazon.com kada kliknem na prime video i to sa regularnim cenama.

prime.jpg
 
Pa prijavi se na Prime, ne samo Prime video, video je uključen u Prime program kao deo, a ima još pogodnosti.
 
Što se tiče Prime-a, ja sam redovno uzimao preko USA naloga, 1month trial, dobije se i Prime Video, pred istek otkažem pretplatu i oni me počaste još jedan mesec free.

Dva-tri puta do sada sam tako radio. I prolazi bez problema, čak i sa istom karticom, samo novi nalog.
 
Ja sam uzeo svojevremeno studentski prime, mislim da je 6 meseci trajao, ali ovo sa poljskim mi je idealna povoljna varijanta da mogu da pogledam ako naletim na nešto. Nema dovoljno sadržaja da bih hteo da plaćam puno više.
 
Pa prijavi se na Prime, ne samo Prime video, video je uključen u Prime program kao deo, a ima još pogodnosti.

Kapiram. Znači kupiš Amazon Prime pa gratis dobiješ i Amazon Prime Video.
Mogli su ove dve stvari da nazovu drigačije kako bi se izbegle zabune.
Uplata ti je prošla sa našom karticom i bez VPN-a?
 
Ja sam u Norveškoj, koristim norveške kartice. Za ovo je prošlo bez VPN, kao uostalom i kad sam kupovao i nemački i američki prime.
 
I ja sam uzeo preko tog poljskog, pisali su ljudi na forumu da ne treba VPN i da mogu naše kartice i to se ispostavilo tačnim.
 
To za Amazon Prime video je stvarno džabaka, instalirao aplikaciju na TV da vidim šta ima i onako blago razočarenje.
Terror i Expanse sam gledao, ovo ostalo već ima na drugim mestima. Retko šta i ima od srpskih titlova. Netflix, HBO, pa i Disney+ su mi prilično bolji.
 
Jel može da se aktivira trial apple+ na bestbuy sa srpskom karticom?
 
Ne treba ti kartica, na mejl sa kojim si se registrovao na BestBuy ti stiže promo kod
 
To je stvarno jeftino. Proučiću tu opciju.

Usput ako neko ima Amazon Prime i hoće da trampi jedan profil za mesečni Apple TV plus i Tidal Family neka mi se javi.
Generalno ako ovo ne radi ovde u Singapuru je iz nekog razloga Amazon Prime 3 SGD dolara standardna cena pa ako nekako preko vpn mozete eto
 
Sve ponude koje su za neku zemlju, a ti nisi u toj zemlji, moraš da koristiš VPN da bih iskoristio tu specijalnu ponudu
 
Nazad
Vrh Dno