Šta je novo?

Fractal Design Torrent - zanimljiv koncept

Fan hub na Aliju možeš da nađeš za 3€ sa sve poštarinom. Za još manje pare možeš da kupiš spliter 2u1/3u1/4u1 koje ubodeš u jedan od ta tri 4-pinska ulaza kako bi ih kontrolisao putam matične ploče.
 
Pa to bi mi sa Alija stiglo za 2 meseca, a ovako bi u oktobru dobio zamenu... videcu bar da uzmem spliter kod nas.
 
Opet, ponovicu jos jednom, dokle god pazljivo izvuces postojece srafove, i ne koristis srafove da pricvrstis Fractal hub, absolutno 100% je nemoguce da dodje do kratkog spoja, ...
 
Upravo tako. Stiv jew lepo objasnio kako i zašto....
 
Opet, ponovicu jos jednom, dokle god pazljivo izvuces postojece srafove, i ne koristis srafove da pricvrstis Fractal hub, absolutno 100% je nemoguce da dodje do kratkog spoja, ...
Dobro, nije mi problem da skinem srafove, jel mogu da ga ostavim da visi u kucistu? ne znam dal ne sme onda hub da ima kontakt ni sa cim ili je bezbedno da ga pricvrstim za kontrukciju kucista?
Ne bih selotejp koristio [traku nemam], dal mogu recimo sa ovim samo da ga pricvrstim za nesto?

IMG_20210930_203956.jpg
 
dokle god nema ostecenja, vidi se golim oko da viri bakar i to dodiruje metal je ok, ali rizicno. Twist-tie koji si linkovao je ok na kratko vreme al on ima zicu u sebi i moze na duze staze da izazove kratak spoj.

Najbolje najlonsku vezicu obicnu (zip-tie), tipa 100 din 100 komada je u wobyhouse-u ili slicno. Kucaj vezice na wobyhouse sajtu

black-cable-ties-shown-fastened-and-unfastened-picture-id453647647
 
plasticne vezice
 
E imam vec i te vezice, ok, onda cu sa njima da privezem hub za recimo neki kabl, da njega samo dodiruje, da ne dodiruje konstrukciju kucista uopste, za svaki slucaj.
 
Nazad
Vrh Dno