ПФКСРБ
Poštovan
- Učlanjen(a)
- 09.08.2020
- Poruke
- 177
- Poena
- 80
Тражио сам на нету шта је проблем са ТВ-ом који сам узео и нађем да је то motion smoothing.
Кад гледам фудбал то је катастрофа, остају мутни трагови и баш силује очи.
Да ли постоји решење и како да угасим то на ТВ-у?
Нисам одмах приметио то када сам повезивао већ касније, али нисам стигао да прочачкам због одласка на пут.
Капирам да није ништа компликовано, али боље да проверим овде са вама шта тачно треба да укључим/искључим да би то нестало.
У питању је Fox 32DTV230E...
Хвала унапред! 🙂
Кад гледам фудбал то је катастрофа, остају мутни трагови и баш силује очи.
Да ли постоји решење и како да угасим то на ТВ-у?
Нисам одмах приметио то када сам повезивао већ касније, али нисам стигао да прочачкам због одласка на пут.
Капирам да није ништа компликовано, али боље да проверим овде са вама шта тачно треба да укључим/искључим да би то нестало.
У питању је Fox 32DTV230E...
Хвала унапред! 🙂