Šta je novo?

Find files posle SP1

  • Začetnik teme Začetnik teme Borko
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Borko

Čuven
Učlanjen(a)
20.02.2001
Poruke
825
Poena
630
Da li ste primetili da posle SP1 na XP-u find files više ne pristupa cache-u browsera, tj. više ne izlistava nove fileove u temporary internet files ?
 
Nazad
Vrh Dno