B Borko Čuven Učlanjen(a) 20.02.2001 Poruke 825 Poena 630 04.10.2002 #1 Da li ste primetili da posle SP1 na XP-u find files više ne pristupa cache-u browsera, tj. više ne izlistava nove fileove u temporary internet files ?
Da li ste primetili da posle SP1 na XP-u find files više ne pristupa cache-u browsera, tj. više ne izlistava nove fileove u temporary internet files ?