Šta je novo?

FIFA 2K25

emaremare

Znamenit
Učlanjen(a)
21.09.2007
Poruke
4,530
Poena
1,265
Najviše se radujem ovome i UCL samo da one lenštine iz Konamija poguraju da barem ML vrate. Nada poslednja umire.

2K has secured the official license from FIFA to create the next FIFA video game!The partnership is confirmed, and 2K will be developing a new football game series.
👀
✨
FIFA 2K25 is set to launch this year, just in time for the FIFA World Cup 2K26!

 

Prilozi

  • GOWD7aYWsAEQL-n.jpeg
    GOWD7aYWsAEQL-n.jpeg
    15.2 KB · Pregleda: 9
Ne znam sta im znaci FIFA licenca, ali ocekujem polovicnu igru bez faca, imena, dresova i ostalog, i tonom mikrotransakcija.
Trebace im dosta love da uzmu sve pod svoje kao EA sto ima trenutno.
 
Razvodnjice se trziste sa 4 igre, nadam se da ce motivisati jedni druge da izbacuju bolje igre jer P2W igraci ce se drzati 1 igre a ostali gde je bolji SP.

Fifa fura svoju pricu i najprodavaniji su kao proizvod dok Konamo šuri sa prodajom kartica. UCL koliko sam video ide na istu pricu kao Konami dok ce verovatno 2K da ide na Fifinu priču.
 
ja samo zelim pes 21 i master ligu i ovo sto je konami uradio me je bacilo u opasnu depresiju
ta igra je imala ogroman potencijal i taman kada se povecavaju mogucnosti da se napreduje oni ugase
 
Najviše se radujem ovome i UCL samo da one lenštine iz Konamija poguraju da barem ML vrate. Nada poslednja umire.

2K has secured the official license from FIFA to create the next FIFA video game!The partnership is confirmed, and 2K will be developing a new football game series.
👀
✨
FIFA 2K25 is set to launch this year, just in time for the FIFA World Cup 2K26!

Mislis UFL?
 
U Nba 2k još uvek nisu sredili 6-7 godina matori exploit gde možeš da srušiš svaki online meč ako to želiš. Radi i na konzolama i na PC.

U serversku stranu uložili nula, a bitno da su nabili debele p2w mikrotransakcije ne samo u myplayer i myteam, već i u sp sezona modovima.

Što je velika šteta jer je NBA 2k po gejmpleju blizu savršenstva.

Fifa sa mikrotransakcijana u FUT-u je mala maca za njih, a da ne pričamo da su kod fife mikrotransakcije vezane praktično samo za Fut.

Ne verujem da će i sa ovom 2k Fifom biti drugačije. Ne može ni biti drugačije sve dok ne Strauss Zelnik CEO.
 
Meni su i divizije u PES-u 21 bile dovoljne za sreću, ali su i to upropastili u novom mizernim brojem ekipa koje učestvuju, plus gejmplej nema veze s onim iz 20 keca.
 
Ne znam sta im znaci FIFA licenca, ali ocekujem polovicnu igru bez faca, imena, dresova i ostalog, i tonom mikrotransakcija.
Trebace im dosta love da uzmu sve pod svoje kao EA sto ima trenutno.
Imena i face igraca se dobijaju ako plate FiFpro organizaciji/sindikatu igrača,tu EA ne može ništa,isto važi i za dresove i klubove pošto većina liga ne da eksluzivna prava nijednoj kompaniji, jedino Liga šampiona i pojedini klubovi koji imaju ugovore sa EA i Konamijom ne bi bili dostupni.
 
Nazad
Vrh Dno