Šta je novo?

F1 '99 - '02

jox

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
2,103
Poena
680
Ovo mi je prva igra ovog tipa sa kojom sam doshao u kontakt, i naravno sledi par pitanja. Jel moguce uopshte voziti bez IKAKVIH asistenata na tastaturi? Jel igru uopshte moguce voziti na nekom visokom nivou na tastaturi? neki savet....???
 
kreni od F1 preko F2 i tako nastavi do kraja
ne znam tacno gde se koja opcija nalazi ali tu se gase i pale opcije pomaganja pri kocenju, skretanju, menjanju brzina itd.

pozdrav
 
Ja vozim bez volana i bez ikakvih pomoci (osim okretanja bolida na pravi put kad dodje do proklizavanja etc.). Tesko je, ali naviknes se posle nekog vremena.
 
ako si zaludjenik bolje skupi neku kintu za volan, s tastaturom ce biti mnoooooogo muke
 
bash je taj F1 serijal od EA najbolje napravljen od svih igara shto se tiche tastature...volan jeste volan, ali ovde se vrlo lako naviknesh i na tastaturu...fora je samo smanjiti osetljivost na 5 i manje (po defautu je neshto 15ak koliko se secam, tako se dobije mnogo precizniji volan na tastaturi...kontrola proklizavanja i gasa je na tastaturi obavezna, osim ako necete da u krivini vozite rally i ispravljate stalno....sve ostale pomoci mogu da se iskljuche i onda je pravo uzivanje u voznji...
 
driver je napisao(la):
bash je taj F1 serijal od EA najbolje napravljen od svih igara shto se tiche tastature...volan jeste volan, ali ovde se vrlo lako naviknesh i na tastaturu...fora je samo smanjiti osetljivost na 5 i manje (po defautu je neshto 15ak koliko se secam, tako se dobije mnogo precizniji volan na tastaturi...kontrola proklizavanja i gasa je na tastaturi obavezna, osim ako necete da u krivini vozite rally i ispravljate stalno....sve ostale pomoci mogu da se iskljuche i onda je pravo uzivanje u voznji...

"rally" u krivini, meni vishe lichi na speedway :), sory onda neka kupi samo papuchice :), zato i rekoh volan, pa ko danas ukuljuchuje kontrolu prokilzavanja, ali shto se upravljanja tiche tu si u pravu
 
moze, ali onda bez analognih kontrola ne moze da se vozi :)
svaki put kad stisnesh gas, stiso si ga do daske, a ti sad vidi kako bi to bilo da stvarno sedish u formuli :)
 
Vrh Dno