dragoslavbata
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 06.05.2009
- Poruke
- 131
- Poena
- 169
Cao ljudi.. potrebna mi je pomoc oko gore navedenog..
Ova stvarcica kao sto i sami vidite, omogucava da u expresscard slot ubacim pcmcia(cardbus) karticu. Ovo bih kupio zbog toga sto imam par pcmcia kartica koje su mi ostale od starog laptopa..
Zvao sam gotovo sve vece radnje u bg-u da vidim da li to imaju, 99% nije ni culo za to, jedino su mi u Netixu rekli da to necu moci u Srbiji da nadjem... To je bilo pre par meseci.. Ne znam kako stoje stvari sada..
Jel je neko koristio ovo i da li ima ideju gde to da nadjem... Ceo BG sam pretrazio ali ne..
Tnx..
Ova stvarcica kao sto i sami vidite, omogucava da u expresscard slot ubacim pcmcia(cardbus) karticu. Ovo bih kupio zbog toga sto imam par pcmcia kartica koje su mi ostale od starog laptopa..
Zvao sam gotovo sve vece radnje u bg-u da vidim da li to imaju, 99% nije ni culo za to, jedino su mi u Netixu rekli da to necu moci u Srbiji da nadjem... To je bilo pre par meseci.. Ne znam kako stoje stvari sada..
Jel je neko koristio ovo i da li ima ideju gde to da nadjem... Ceo BG sam pretrazio ali ne..
Tnx..