Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Ja bas kupio Volvo malo da vidim kakav je, i testiram onaj AI realism mod :D Ludilo, idu 150 opusteno, pazi baticu al tera kroz krivine :D

ludi%20kamiondzija.jpg

Tako da ne skidajte bezveze, ocekivao sam dosta, tipa da idu 80, 90 i to, ali nisam mogao da stignem ovog baticu 5 minuta dok nije stao za putarinu :)

Jel on to prevrnuo kamion :D
 
Nije al zamalo :D
 
Који је најстабилинији камион? И јел има неког утицаја број осовина?
 
Iz konzole moze da se iskljuci policija, nema vise kazni itd... Slobodno moze da se pici kroz crveno
 
Nije to Carmageddon. :D
 
Mislim da sam uklonio sve one gadne teksture puta, ne znam dal su vam smetale kao meni..

Download

ets2_00080.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel utice na pReformanse(sto bi rekao moj drugar), ??
 
Nema nikakvog razloga, nisam ni povecao velicinu teksture.
 
Naisao sam na putarinu u Francusku. :D
 
kako da pokrenem stari SAVE, na novoj instalaciji??
radio sam skoro sistem na kompu, a pre toga sam sacuvao igru..
prebacim ja taj save u folder, ali nista se ne desava..
 
Save folder ti se nalazi u my documents pa imas tamo folder Euro Track Simulator 2, jesi tu ubacio taj save folder?
 
jesam, ali se nista ne desava..
pokrenem opet igricu i tamo mi stoji samo novi save... level 0 :D
 
Trebao si celi taj folder da sacuvas iz My Documents, jer tako znam da radi 100%.
 
izasao 1.2.5 update ... dosta novina mislim da vredi odraditi update ... samo pazljivo sa modovima moguce da neki stari modovi ne budu kompatibilni sa novom verzijom igre
 
Jel update radi na narodnu verziju?
 
Gde ima da se skine taj update, ja ne mogu da nadjem...
 
Zaraziste i mene, ceo dan vozah :D... ko odradi patch 1.2.5 nek javi sta se desava...
 
@ericm
e to, hvala

@Boris Lozac
Gde se stavljaju ove texture? U dirketorijum igre al gde?
 
Sve sto sam ja kacio ide u Mod folder, nista se ne raspakuje.. (my documents/eurotrucksimulator2/Mod). Znaci svi modovi (.zip, .rar, .scs) idu taj folder i to je to. Osim ako nije naglaseno da se otpakuje .zip pa je unutra .scs fajl.
 
Poslednja izmena:
Postoji li druga opcija uklanjanja blokade sa 90kmh ili je ubacivanje MOD-a jedini nacin?
 
- bus added as AI vehicle in traffic
- rain probability slider added to Options
- truck braking intensity slider added to Options

Ono sto je mene privuklo kod update-a. Kontam da modovi koji imaju veze sa ovim gore nece biti kompatibilni, dunno. Pitam se da li ce se neko usuditi da proba, who has the balls? :)
Ja znam da necu, barem ne jos.
 
Ajde take one for the team :D
 
Pošto nisam zadovoljan zaradom zaposlenih,iako sam im nabudžio adr i driving distance skilove,da li bi update motora kamiona poboljšao situaciju (trenutno su na nekim bednim od po 300ks)?
 
Zamolio bih nekog da mi u inbox, objasni kako da zaobidjem onaj deo gde treba da kucam neke brojkice koje kostaju.. :) hvala!
 
Jel dovoljno samo ovaj poslednji patch instalirati ili moram i one predjasnje?
 
Nazad
Vrh Dno