Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Postoje, kucaj "NFS" u search polju :D
 
Na ovom si nivou trolovanja



:D
 
Kako da kupim jos jednu garazu?

Unapredjenje me kosta 180k mozda bi me nova izasla jeftinije?
 
Hvala, da, neki detalji su tamniji i stavljene su nove teksture, vece rezolucije, nije samo boja u pitanju.. :)

Ahahahaha, da sam ti pre godinu i po dana rekao da ćeš napisati ovakvu rečenicu ne bi mi verovao. Eto od die hard konzolaša kojem teksture nisu bitne do PC modera u najkraće vreme :D
 
kzs12 i nova kosta 180k

medjutim nakon te nadogradnje od 180k naredna je samo 100k :D

Boris je postao pravi moder :)
 
Ahahahaha, da sam ti pre godinu i po dana rekao da ćeš napisati ovakvu rečenicu ne bi mi verovao. Eto od die hard konzolaša kojem teksture nisu bitne do PC modera u najkraće vreme :D

:D Znas ti kad sam ja radio teksture za LFS, jos 2003-e ;)
 
Poslednja izmena:
Evo jos malo sam sredio MAN-a, necu vise, vecina tekstura promenjena, novi logoi na volanu, dugme za sva cetiri migavca, GPS tockici itd.. novi obruc volana (ovo deli sa DAF-om, ali nema veze, ionako je ocajna ta tekstura) (jos kad bi ovako sve izgledalo dok vozis kao u garazi :) ).

MAN%20dark%202.0.jpg

MAN%20default.jpg


Download
 
@Borise kako resiti volan

nakacio ga malopre (tek) i odem na pumpu ugasim motor i on krene u rikverc

inace sam tek izvalio da kad dignem papucicu s gasa pali sam motornu kocnicu pre toga stavio dugme a ima samo 6 pa sam mozgao sta bih mogao da stavim stavih pogred levo desno i pravo zmigavce levi desni i brisace, na shifter gore dugo dole kratko i sta jos ? tj kako resiti, da namestim da saltam brzine ili ne radite ni vi to ?
 
Ma jok, stavi 'pravi automatik', znaci moraces da menjas samo u rikverc/ler/prva, a posle on sam menja.. Vidi ono 'ose skretanja' ili kako vec, za levo desno, kliknes tu pa volan levo, pa kliknes za desnu osu pa volan desno, tako i za gas i kocnicu..
 
istu verziju i ja imam sa istim patchom i gomilom modova, sve na max i ne zabada mi igra. ne znam koji je problem kod tebe...

Jednostavno kada odem na dugme - Visit Selected Dealer - Igra zabode i crashuje...
Moracu da se pozabavim sa time a inace od modova nemam nista ;)
 
ali to sve radi, okretaj gas, kocnica to radi kako treba ali neznam sto me tera u rikverc :)

edit: kocnica nije imala kako treba osu, sad je ok
 
Poslednja izmena:
Na obicnom automatiku je rikverc kocnica, znaci stavis pravi automatik i onda moras sam da ubacis u rikverc.
 
Sto ne saltate manuelno brzine ?
 
stavio pravi automatik sad radi bas kako si rekao, hvala puno :)

ma ko da salta 1500km ? :)
 
Koja je verzija igre? 1.13?


Ja igram na 1.11 i sve radi super.

I kod mene je 1.1.1 verzija. Znaci samo snimio igru, posle toga update koji sam dobio uz instalaciju, uneo seriski koji se nalazi u notepad-u od instalacije, i igram bez ikakvih problema, isto tako nisam ni morao da blokiram pristup internetu za igru.
 
A jel se dobija nesto extra sa 1.1.3?
 
Poslednja izmena:
Ja izgleda jedini vozim sa kvacilom i H-Shifterom, predobro je. Fora je da se stavi onaj drugi mod gde brzine idu ovako:

1 5 9
3 7 11
---- R

Samo dodelite taster za promenu redosleda, pa dobijete onda parne brzine, tipa ako vam treba 12ica za autoput i sl. I ovako vam i treba svaka druga brzina za voznju, ja recimo ne koristim uopste drugu, cetvrtu... nema potrebe. Automatik je crap, ovako je mnoooogo bolji feel, kada pravite neznu klackalicu sa kvacilom da bi ste krenuli sa teskim teretom. B as treba biti nezan, lako se gasi motor kada se krece sa semafora i sl.
 
Pa lako ako kreces u cetvrtoj. Kreni u prvoj ili drugoj pa nece da se gasi :)
 
Ja izgleda jedini vozim sa kvacilom i H-Shifterom, predobro je. Fora je da se stavi onaj drugi mod gde brzine idu ovako:

1 5 9
3 7 11
---- R

Samo dodelite taster za promenu redosleda, pa dobijete onda parne brzine, tipa ako vam treba 12ica za autoput i sl. I ovako vam i treba svaka druga brzina za voznju, ja recimo ne koristim uopste drugu, cetvrtu... nema potrebe. Automatik je crap, ovako je mnoooogo bolji feel, kada pravite neznu klackalicu sa kvacilom da bi ste krenuli sa teskim teretom. B as treba biti nezan, lako se gasi motor kada se krece sa semafora i sl.

Слично је тако и на правом камиону.
Нема 12 брзина него 6, па се оне деле на по две.
Ја кад шалтам на тастатури идем 2-4-6-8-10-11-12.
 
Pa lako ako kreces u cetvrtoj. Kreni u prvoj ili drugoj pa nece da se gasi :)
1 5 9
3 7 11
---- R

Gde si ti ovde video da ja krecem drugom ili cetvrtom? :D Pa nisam pao sa marsa, naravno da krecem prvom, pogotovo kada vucem neki veci teret. Rekoh samo da ne krositim drugu, cetvrtu, sestu i td, brzinu, jer je redosled 1 -3 - 5 - 7...

@Boris
Postoji 14-obrzinac? Nemam blage veze kako su resili to sa H-Shifterom, posto 12 staje knap.
 
Ne znam dal na igrici ima kamiona sa 16. brzina, ali u stvarnosti postoje, i ako im na rucici menajca pise samo 8, zato sto postoje brze i spore brzine.
Kamioni retko kad krecu prvom brzinom, kada su prazni mogu i 4tom da krenu, puni idu 2-3ca spora.
 
Јел има овде неко прави камион да нас мало провоза?? :)
 
Hahha to bi bilo ekstra :)

Apropo toga, poceo sam da gledam kamione u pravom saobracaju sa malo vise paznje nego ranije...:)
 
Kod mene pored grada ima secerana i sada je sezona predaje repe,ceo grad pun slepera iz cele Srbije...Meni se smucise kamioni,nemosh izaci iz grada od njih :) A ljudi ne da znaju da ih voze,svaka im cast...
Meni je prvo iskustvo za volanom bio sleper,pa tek kasnije automobil i ozbiljno razmisljam da unovcim strast jer i zena i ja obozavamo putovanja i uvek idemo zajedno pa me ona cima da nesto uradimo po tom pitanju...
Npr prijatelj voza uglavnom long run za neku Austrijsku transportnu firmu,ode na tri nedelje ali kad mu legne plata... cifre koje samo mozemo da sanjamo u Srbiji...
 
Nazad
Vrh Dno