Šta je novo?

Eunet IPTV..

katics

Čuven
Učlanjen(a)
17.03.2003
Poruke
305
Poena
620
evo jedna informacija koju sam danas cuo od ljudi iz euneta..

odem ja danas do njih s'namerom da otkazem adsl i da predjem na telekom samo zbog iptv-a. Kad mene lepa teta pitala kao koji je razlog gasenja adsl i na moj odgovor da je razlog IPTV ona se osmehnu i rece " mi od 15.11.2009 treba da krenemo sa IPTV uslogam, da li ste mozda zainteresovani za nasu da iptv uzmete od nas " i posto se teta lepo smeskala ja lepo pristao :bottle: i eto sad cekam taj 15.11 da vidim ima li tu istine :)

kazu cekaju opremu od telekoma i pustaju servis u pogon..

toliko od mene .. valjda nije vec neko pisao o tome nisam bas nesto pretrazivao
:wave:
 
Sada pogledah njihov sajt..zaista imaju info o IPTV-u samo nigde nema datum pocetka....e sad verovatno ih Telekom jos uvek zavlaci pa ni oni sami nisu jos sigurni kada ce tacno poceti..ali definitivno je da pocinju inace ne bi stavili info na sajt......U krajnjoj liniji 15.11 nije daleko ..ubrzo cemo da vidimo kako ce sve da funkcionise:)
 
baš me zanima kako planiraju da konkurišu telekomu preko njihove infrastrukture. pre će biti da će telekom da dopusti da se njihov IPTV koristi ne zavisno od ADSL-a ako je to uopšte i moguće.
slične priče su bile i u sezamu pa se ništa ne dešava još uvek


update poruke nakon obilaska eunet sajta

82364745.jpg


ko što i rekoh gore, jasna matić je sela na radujka i pretila da će da ga uguši (pošto je jel malo krupnija žena) ako ne pusti svima IPTV. i eto rezultata.
to onda nije više EunetIPTV, već "koji god provajderIPTV" a po tvojim rečima ta iz euneta nudi kao da je to njihov IPTV.
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da je ovog leta bio tender agencije za privatizaciju za prodaju Euneta.Jel' zna mozda neko ko ih je kupio...?
 
Ja sam ih zvao neki dan i od opremene do decembra nema nista,a onda sam pitao za cene i kazu "Tu uslugu pruza Telekom,cene i kanali su isti,sve sto pise na sajtu kod telekoma,tako ce biti i kod nas"
 
Nazad
Vrh Dno