Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Ali pošto nije Android tv OS možda, kao i moj tanix podržava i mobilnu... To ćeš znati kad stigne.
 
To znaci moze da se nabudzi i smart eon app
U svakom slucaju ako ima covek total nalog njemu treba obicna mobilna app.
 
Pomoć ako moze uopšte. Imam dva android boxa, X96 Mini i X96 Max. Na oba mi radi EON sa user name i pass, kupim jos jedan najnoviji model, H96 Max 3566, android 11, gde ide aktivacija kodom. Ubacim app sa apppure, poslednju verziju, uspešno se aktivira, sve se vidi, ali kad se pusti nesto, samo crn ekran. Do čega može biti? Valjda nisam bacio 9.5k din :(.
 
Pomoć ako moze uopšte. Imam dva android boxa, X96 Mini i X96 Max. Na oba mi radi EON sa user name i pass, kupim jos jedan najnoviji model, H96 Max 3566, android 11, gde ide aktivacija kodom. Ubacim app sa apppure, poslednju verziju, uspešno se aktivira, sve se vidi, ali kad se pusti nesto, samo crn ekran. Do čega može biti? Valjda nisam bacio 9.5k din :(.
Da, to su te boljke koje sam ja imao sa kineskim android TV-om (Adler). Probaj unazad sa starijim verzijama, valjda ce raditi neka. Ja sam modovao neku praistorijsku, radilo to 6 meseci i jednog dana samo crna slika. Iznervirao se i uzeo mi stick...
 
Da li je neko primetio trzuckanje, razlivanje boja, na android boxu, probao na Nvidia Shield i Mi box S, ista situacija na oba?
 
Ja gledam na mi boxu, primetio juce na viasat history ali je do kraja dana bilo normalno.
 
Uvek je teko kod mene na SK kanalima, posto njih jedino gledam, najvise se primeti kad su boje vise izrazene na tv-u, i na tenisu i fubalu se primeti najvise. Probao sam i na dva tv-a ista stvar
 
Јел и даље ми бокс ѕ важи за најбољи екстерни избор ѕа смарт тв апликацију?
 
Зашто би баш он био најбољи? Мени је радила на сваком боксу који сам имао, а нису били са андроид ТВ апликацијом.
Додуше, ГТ кинг про није саставио ни дан на фабричком РОМ-у и од тада је на АТВ.
 
Колико знам за еон тв апликацију потребан је андроид тв систем. Углавном се саветује Ми бокс ѕ, зато сам питао...
 
Није тачно. Имао сам на beelink GT1 ultimate, на tanix tx 9s...
На неким боксовима може, на неким не, али није нужно обавезно да буде АТВ.
Узгред, није ми бокс једини АТВ бокс.
 
Јел и даље ми бокс ѕ важи за најбољи екстерни избор ѕа смарт тв апликацију?
Ne znam da li je najbolji, ali aplikacija radi savršeno
 
Ок, не тврдим да је најбољи него сам питао да ли јесте. :)
Слободно реците који је модел бољи, повољнији и сл.
 
Да јавим да сам узео Xiaomi Mi BOX S. Еон тв апликација ради одлично, без трзаја или сецкања. Уз њу и остале тв и стрим платформе попут хбо, нетфликса и сл раде одлично.
 
Ali pošto nije Android tv OS možda, kao i moj tanix podržava i mobilnu... To ćeš znati kad stigne.
Stigao A95X F4 i mogu reci da za sad sve sto sam probao radi.Kodi 18.6 je vec instaliran,a EON radi bez problema (bar za sad),tj.na totalu ga prijavljuje kao mobilnu verziju. Probah i fudbalicu u dvoje,odlicno funkcionise sa playstation "dzojsticima". Jedino sto ne znam sta da instaliram da nemam bas toliko pocetnih reklama na youtubu,al ok,to vec nije za ovu temu
 
Ekipo, treba mi pomoć.
Imam hisense a7500f model. Na njemu je eon instaliran fabrički. Kad ga startujem izbaci mi kod ali na laptopu ili mobilnom, na aplikaciji Moj SBB, nemam gde taj kod da ubacim. Kao da ne vidi tv. Na mobilnom i laptopu sam normalno instalirao.
U čemu je problem?
 
Piše...aktivnih uređaja 0 od 0, a kad hoću da dodam tv piše...iskoristili ste max broj uređaja..., a nijedan uređaj nije aktiviran.
 
Da pogađamo da je u pitanju Total nalog (eventualno stari Duo/Trio Silver ili Gold SBB paket)?
 
Da li tvoj paket uopšte uključuje dodatnu tv app? Izgleda da ne i tu je problem.
 
To stvarno ne znam. Paket je iz 2019e godine i istekao je ugovor u maju mesecu. Laptop i mobilni rade i na njima ima EON, a na tv-u ne. Verovatno ste u pravu...
Piše...Usluga/Paket...DTH Total TV. E, sad šta mu je to stvarno ne znam ali sve mi se čini da zbog starog paketa ne mogu da aktiviram dodatni tv...
Zovem sutra sbb da pitam šta mi je činiti. Hvala narode...
 
Poslednja izmena:
To stvarno ne znam. Paket je iz 2019e godine i istekao je ugovor u maju mesecu. Laptop i mobilni rade i na njima ima EON, a na tv-u ne. Verovatno ste u pravu...
Piše...Usluga/Paket...DTH Total TV. E, sad šta mu je to stvarno ne znam ali sve mi se čini da zbog starog paketa ne mogu da aktiviram dodatni tv...
Zovem sutra sbb da pitam šta mi je činiti. Hvala narode...
Total tv nema mogućnost za smart tv aplikaciju
 
Ja ne znam kako da unesem kod sa tv-a na sajtu. Ne izlazi mi nista. Kada kliknem na ono dodaj tv smart nemam opciju da dodam nista samo pise nesto nds
 
Ako si korisnik TOTAL TV usluge ili imaš Total TV nalog za EON , ti NEMAŠ PRAVO na smart aplikaciju, imaš na MS slot (telefon, tablet, laptop, PC...). Samo SBB paketi imaju pravo na EON smart aplikaciju (za smart televizore ili android boksove).
 
Kako to da proverim, posto mi je brat dao sifru i mail da bih gledao tekmu veceras.
Aha, sada vidim. On je total tv extra
 
Nazad
Vrh Dno