Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Jednostavno nemaju reklamu od 10 sekundi (sve su duže od toga) da popune do kraja reklamnog bloka. Ako puste neku dužu onda probijaju blok. Zato bude često crn ekran poslednjih 5-10 sekundi reklamnog bloka
 
Da, tako je, posto je reklame krace od 10 sekundi nemoguce napraviti a media planinning rade retardi koji ne znaju da naprave reklamni blok koji je uklesan u kamenu pa se ne moze skratiti ili produziti... :ROFLMAO:

Niko nikada nece namerno staviti crn ekran jer je to cist gubitak para, plus se kod gledalaca stvara osecaj da je greska ( sto i jeste)... Objasnio sam zasto se to desava, iz prve ruke, dajte da ne sirimo diskusiju bespotrebno...
 
Pozdrav svima… Verujem da je neko već pisao o ovome, ali koliko god da sam čitao, nisam uspeo da nađem odgovor. Ceo život koristim SBB, ali od kad sam se preselio, nemam uslov da ga uzmem i ovde, pa sam morao MTS, a još uvek imam premium paket sa svim kanalima u SBB-u.

Moje pitanje je sledeće:

Da li ikako mogu da gledam N1, SK i Novu s preko EON smart aplikacije, na MTS netu (znači ne da kupujem i paket za gledanje preko neta)?

Ako postoji ikakva mogućnost, bio bih vam baš zahvalan da mi objasnite na koji način to mogu uraditi (korak po korak, pošto nisam neki veliki znalac oko svega toga 😂)

Hvala unapred 😀
 
Док се он јави, зашто ниси ракинуо уговорну обавезу ако си се преселио где нема сбб?
Причано је раније, не раде сви канали ван сбб мреже. Једино неко са сбб да дигне впн сервер.
 
Nek uzme covek eon van mreze umesto toga sto paca i resena stvar.
 
Pa živeo sa mojima, oni ostali tamo, pa samim tim im ostao i paket koji smo koristili 😀 znam da ne rade svi, ali koliko sam skapirao, postoji mogućnost da se nešto namesti, pa da mogu i ta 3 kanala da se gledaju.
 
Ne bih uzimao EON van mreže, jer sam svakako uzeo najjači paket na MTS-u, pa neću da plaćam i to ako već ne moram i imam eon smart aplikaciju. Ako nekako može to da se reši da mogu da gledam i ta 3 kanala, molim za objašnjenje kako to da uradim 😀
 
Lepo si već dobio objašnjenje: pristup kroz VPN server. Alternativa VPN serveru bi bila UniFi ali ti reče da na toj adresi ne postoji SBB samim tim nema ni komšija SBB korisnika pa da njihov ruter emituje UniFi SSID a ti da parazitiraš koristeći login podatke od ugovora kod matoraca.

Nema "fora", server mora da kontaktira IP adresa koja nije na "blacklist" (gde jesu IP opsezi koje koristi MTS za kućni internet), kraj priče.
 

Imas sve objasnjeno na ovoj nije dzabe, mora da se plati. Msm, naleteces i na "preporuke" za besplatne ili jako jeftine VPN-ove ali ako pazljivo procitas temu shvatices da to nije pametno.

Ja sam, kao i vecina na temi i po savetu upucenih kupio NordVPN, cena je bila nekih 80$ za 3 godine. Uz njegovu instalaciju ces moci da koristis EON, kako kod kuce tako i u inostranstvu, na putu, odmoru... Koristim ga nekih 2 meseca, radi bez problema.
 
Ako neko ima 1 slobodno mesto na prodaju za pc ili mobilni nek se javi na pp.
 
Pozdrav ekipa!

Čitao sam unazad 3 stranice, nisam video da neko spominje ovaj problem. Imam Philips The One Smart TV, Android OS, i EON aplikaciju. Problem se manifestovao i ranije, ali vrlo retko, ali u poslednjih nedelju dana je vrlo često. Napomenuo bih da je TV nakačen na WiFi, koji je odmah iza zida, dakle udaljenost je možda metar.

Dešava se da puca stream, nekad je to an 10 minuta, nekada na 5 minuta, nekada ređe. Jednostavno, zacrni se slika, stane ton, to potraje par sekundi, i onda se sve redovno nastavi. Da li neko zna šta može biti problem?
 
Jel neke od starijih aplikacija i dalje podrzavaju CBR?
 
podržava svaka ako si povezan lanom
 
Posto smo upozoreni na Eon smart box temi evo ovde @macdon mozes tacno i da saznas sta je package id za Eon apk a ja mogu jos samo da dodam posle najava da se Sbb sprema da ce sve starije verzije Eon aplikacija prestati sa radom
Smrc😭😭😭 one clone apk koju sam ja koristio ( pa i za Eon smart apk ) vise ne funkcionise mogu samo najnovije verzije i da se ima na svakom uredjaju da bi se instalirao clone aplikacija cak sam bio i kupio Clone apk al sam na kraju odustao , na opstu radost jednog clana ovde 😄😁🤣😄😁🤣 moja era sa Clone apk je zavrsena 😄😁🤣🤣🤣🤣
 
Zamolio bih clanove koji su u sbb mrezi za konsultaciju.
Moji roditelji koriste SBB, cale u dnevnoj ima eon box, keva u svojoj sobi koristi Mi box s i eon aplikaciju za TV.
Pre neki dan, caletu nestane slika i ne moze da namesti. Zvao ih i nisu mogli da mu pomognu preko telefona vec poslali terenca.
Danas kad je dosao, rece im da su svi uredjaji iskorisceni za gledanje i da zato njihov Eon box ne moze da radi. Onda je iskljucio kevin uredjan, odnosno EON za TV sa Mi box-a, i povezao SBBov box. WTF?
Sve mesecima radilo, niko nista cackao nije.
Jel ovo ispravna prica ili su oni nesto zabrljali?
Meni je neverovatno da njihov EON box ne moze da radi i da je povezao jedino slobodno mesto za Andoroid TV aplikaciju sa SBB box-om.
 
U pravi si da nije ispravna prica, e sad kako ces to resiti sa njima da prorade oba, to je pitanje :)
 
Zamolio bih clanove koji su u sbb mrezi za konsultaciju.
Moji roditelji koriste SBB, cale u dnevnoj ima eon box, keva u svojoj sobi koristi Mi box s i eon aplikaciju za TV.
Pre neki dan, caletu nestane slika i ne moze da namesti. Zvao ih i nisu mogli da mu pomognu preko telefona vec poslali terenca.
Danas kad je dosao, rece im da su svi uredjaji iskorisceni za gledanje i da zato njihov Eon box ne moze da radi. Onda je iskljucio kevin uredjan, odnosno EON za TV sa Mi box-a, i povezao SBBov box. WTF?
Sve mesecima radilo, niko nista cackao nije.
Jel ovo ispravna prica ili su oni nesto zabrljali?
Meni je neverovatno da njihov EON box ne moze da radi i da je povezao jedino slobodno mesto za Andoroid TV aplikaciju sa SBB box-om.
Greška. Moraš da ih cimaš, rešiće ti. Meni je Eon Box bio registrovan kao smart TV,
te nisam mogao da koristim dodatnu Eon za TV aplikaciju, nije bilo slobodnog slota. Dosađivao sam im na FB i rešili su za par dana.
 
Pitanje za forum.
Da li će EON Smart TV aplikacija (ne OTT) raditi na Orion optičkom internetu u punom kapacitetu sa N1 i SK?
Hvala unapred na pmoći.
 
Како - никако. Информација о броју уређаја која је стајала није тачна. Чак и информација када се приступало задњи пут са тим уређајима исто није била тачна.
 
Ne znam je li baš prava tema, ali evo jedna informacija:

Total TV BiH uz obnovu ugovora sada daje i EON Smart TV aplikaciju. Pretpostavljam da će tako biti u svim državama.
 
Da li neko zna koja je maksimalna rezolucija koju podrzava EON smart aplikacija? Imam samsung TV (2017), jako je dobra i cista slika, uporedjivao sam sa 4k sadrzajem preko usb-a i dosta je blizu sto se kvaliteta tice, rekao bih 2k, kada se bas priblizim tv-u da nadjem razliku. Da li TV radi upscaling ili do dobrog signala ne znam.
 
Naravno da TV odradi upscale. Osim dva 4K kanala (od kojih jedan vrti 5 istih prenosa u beskonačno a drugi 95% vremena pušta upscale sadržaja sa Eurosport 1) ostatak 200+ kanala je u najboljem slučaju 1080p a u najgorem "VHS-like" SD sa extra-bednim bitrate...
 
Nazad
Vrh Dno