Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne radi to vise.Ako boks nije blokiran tj radi sve sem eon app moze se ubaciti apk za smart sa promenjenim imenom i radi ali ne smes box resetovati na fabricko pisano je to ranije.
cek cek jel to ona varijanta box van mreze koji mozes da kupis jednokratno sa mesec dana pretplate i posle koristis svoj kod sa sbb, to vise ne radi?
 
zna li neko kako mi se zakljucao eon box SDMC nakon sto sam ga restartovao?pre toga je sve radilo osim eon fabricke aplikacije jer nisam drug clan.kako da ga otkljucam ponovo
 
Kako? Pa tako što si uradio factory reset :D I sad bez aktivacije fabričke Eon app setup wizard nije završen (jer su to ubacili kao korak u setup wizard pošto su šupci) i ne da ti da izađeš iz tog "aktiviraj Eon app" ekrana.
 
Ček ček, čovek reče da je RESTARTOVAO, ne RESETOVAO?
Nije valjda da se zaključao zato što ga je samo isključio/uključio, ili se nije lepo izrazio?
 
Čim se zaključao izvesno je šta je korisnik uradio, čak i ako ne zna razliku između restart i reset :D
Kontam pre je moglo tako nešto da se desi nego varijanta da je pre restart/reboot uređaj povukao"Eon experience" update i da se nakon istalacije toga (novijih verzija United Cloud aplikacija) zaključao :D
 
Ne moze box da se zakljuca ako iskljucis i ukljucis tj. uradis restart boxa
 
Sve je moguće. Naročito kad već imate na boxu UC app koji omogućava remote managment :D
No, čekamo da se javi šta je radio tačno.
 
Prepaid ili postpaid paket? Eon van mreže ili u mreži? :p
Može uz postpaid, ali za drugi primerak da plaćaš mesečnu rentu 290 din.
 
u mrezi sam, ali nisam siguran da li sam dobro skontao ne moze vise da se aktivira smart tv aplikacija na drugom boxu kojo bi nabavio kao box van mreze
 
Moze da se aktivira ako taj box koji bi nabavio nije zakljucan tj. moze da se udje u android box i instalira se nova Eon smart tv apk ( skinuta sa nekog apkpure apkplz i slicnog sajta i samo je malo promenis tipa cloniras 😃😁 i tako je napravis da se ponasa kao dual apk ) i tako mozes da je koristis pored one orig. na kojoj nece prihvatiti OTT code a na ovoj novoj hoce , napominjem to sve mozes na boxu na kojem je jos uvek postoji nalog ili je vec istekao ali na kome nije uradjen fabricki reset ( radice ta nova Eon apk i sve drugo sto instaliras i daljinac takodje sem sivog Eon dugmeta)
 
Onda Smart TV i nema gimnastike 😁😃 ili android box ATV
 
pitao sam i pre toga da li i dalje radi ta prica ali niko nije odgovorio #6271

da bude bez zabune imam box ali sam hteo smart da aktiviram da na drugom eonu, secam se da je moglo bez gimnastike ore.... ali eto vide ne moze
 
Prepaid ili postpaid paket? Eon van mreže ili u mreži? :p
Može uz postpaid, ali za drugi primerak da plaćaš mesečnu rentu 290 din.
Meni su nudili dodatni EON box za obnovu ugovorne obaveze. U mreži.
 
dobro je cuti, kako bi ljudi mogli da traze ako im treba i kad budu u situaciji
 
Kako? Pa tako što si uradio factory reset :D I sad bez aktivacije fabričke Eon app setup wizard nije završen (jer su to ubacili kao korak u setup wizard pošto su šupci) i ne da ti da izađeš iz tog "aktiviraj Eon app" ekrana.
uradio sam fabricki reset a ne restart(lapsus), ali iz neznanja jer mi je lik od koga sam ga kupio rekao da je fabricki otkljucano sve osim eon aplikacije

da li sad ikako i na koji nacin mogu opet da ga koristim kao smart box, tj vratim na predjasnje stanje?
probao sam da ga flesujem ali ne znam kako da ga povezem da ga racunar prepozna, koristim duplu usb kablu i instalirao sam drivere ali kad povezem samo se kao oglasi neki uredjaj 2x i posle nema nista
 
Meni su nudili dodatni EON box za obnovu ugovorne obaveze. U mreži.
A, jel imas aktiviran i kod na nekom TV-u pored prvog EON boxa ili koristis samo EON box, pa su ti nudili drugi EON box kao zamenu za tvoje ne koriscenje EON aplikacije na TV-u?

Jer, koliko znam moze max da se poseduje 2xD3mini + EON box + 1xKod, znaci 4 TV-a sve ukupno da se pokriju sa jednom pretplatom, pa jel moze sada i peti uredjaj uz doplatu ili produzenje ugovora ili mora da se uklopi broj uredjaja u cetiri?
 
A, jel imas aktiviran i kod na nekom TV-u pored prvog EON boxa ili koristis samo EON box, pa su ti nudili drugi EON box kao zamenu za tvoje ne koriscenje EON aplikacije na TV-u?

Jer, koliko znam moze max da se poseduje 2xD3mini + EON box + 1xKod, znaci 4 TV-a sve ukupno da se pokriju sa jednom pretplatom, pa jel moze sada i peti uredjaj uz doplatu ili produzenje ugovora ili mora da se uklopi broj uredjaja u cetiri?
Imam 2xCAM i 1xEON i aktiviran kod. Nudili su mi da mi zamene besplatno jedan CAM za još jedan EON. To mi nije odgovaralo, pa sam odbio. Tražio sam im ili dodatni kod, ili dodatni CAM, ali nisu hteli da daju (prosipaju neku bzvz priču da je to tehnički nemoguće).
Na kraju sam uzeo 15% popusta.
 
Tek sad vidim poruku ,istekao mi ugovor 4 novembra ,ukinuti su mi pink i cinestar kanali i krenuli ovi problemi ...
Eto. Definitivno onda ima veze sa tim. U mom slučaju po isteku ugovora automatski je bila deaktivirana renta za box kod njih u sistemu . Kada su je opet aktivirali sve je ok.
 
meni od pre neki dan eon box nece da vraca emisije ....kada pokusam to da uradim on nesto premotava emisiju koja trenutno ide uzivo....ne mogu vise da idem na emisiju/seriju koja se prikazivala pre par dana..jel ima neko resenje?
 
Restartuj box pa probaj. Meni se to desilo pre par minuta. Resio problem restartom aplikacije.
 
Kako omogućiti da radi netflix preko cast-a na eon?
 
Pozdrav svima... I meni se od juce izgubila fabricka EON aplikacija na hisense 55U7QF, probao sam sa vracanjem na fabricka podesavanja i nine se vratila... Da li neko zna o cemu se radi i koje je resenje, ako ga ima?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno