Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Držiš Power dugme na daljinskom pa Restart? 5 sekundi truda vs ~pola sata. :)
Da, nego on je kao otuda odradio i sinhronizaciju modema takodje...
Nije samo BOX kočio,nego i modem(router) zato što mi je stream uglavnom u premotavanju zakucavao...
Neka rade i oni nešto, što plaćamo usluge... 😉
 
Jel moze da se stavi na box ytvanced? Zbog reklama najvise. Bas su preterali
 
Evo ovako. Probao sam sa prebacivanjem fajla na box preko usb, preko blututa, nisam uspeo. Skinem brovser na box i kad hocu da skinem bilo sta, apk,jpg, mp3, ma bukvalno bilo sta da hocu da skinem sa neta, nista se ne desava. Kao da nisam stisnuo dugme. Kako vi ubacite aplikaciju na box?
 
Ja prebacujem preko usb i neki file explorer skineš sa gpleja, tako sam navikao.
A na njega beše ide puffin browser ako se dobro sećam da radi ok
 
Ko kako voli :D Npr za manje upućene najlakše je sa ovim:


Instaliraš i na box i na mobilni i udri. Sa mobilnim skidaš apk fajlove sa neta > prebaciš na box > instaliraš (pomoću nekog File Manager / File Explorer?).
 
imas file explorere koje mozes da vezes za nalog....recimo google disc.....ulogujes se na kompu, prebacis na google disc....na boxu se takodje ulogujes sa google nalogom i udjes u explorer....tamo ti iskoci folder sa google discom i instaliras....nadam se da ce me vecina razumeti.
 
  • Like
Reagovanja: PmP
Ko kako voli :D Npr za manje upućene najlakše je sa ovim:


Instaliraš i na box i na mobilni i udri. Sa mobilnim skidaš apk fajlove sa neta > prebaciš na box > instaliraš (pomoću nekog File Manager / File Explorer?).
Šta je sa PC verzijom? Nestala sa onog sajta kao i sam programer. Isparili.
 
Nemam pojma, ne koristim :D
Ja furam samba share na kompu + File Manager na boxu varijantu.
 
Iz nekog nepoznatog razloga, SD kanali, bar oni koje sam prelistao na brzinu, imaju problem sa prikazom slike, tačnije, slika u sredini je sabijena pa se razvlači levo, desno, plastično rečeno, čovek koji uđe u kadar levo i prošeta se desno, prvo je debeo, pa jako mršav i onda opet debeo :) baš je izraženo kada slika švenkuje.... hajde da je to jedan kanal, nego svi SD kanali koje sam pogledao imaju ovu deformaciju. U EON podešavanjima stavio sam prolagođavanje slike automatsko. Više puta resetovao EON box, ne pomaže. SBB za sada ćuti, kao zvaće me neko. Da li je neko ima ovaj problem?
 
Zdravo, možda je bilo ovo pitanje ranije, pa se izvinjavam unapred. Ako se uzme Eon van Sbb mreze sa EON Smart Box-om, da li je nalog automatski podešen ili se koristi Smart tv app koja se dobija sa kodom. Konkretno me zanima da li tu app( sa kodom) mogu da iskoristim na drugom tv-u i da rade paralelno ili je predvidjena za ovaj nalog.
 
Zdravo, možda je bilo ovo pitanje ranije, pa se izvinjavam unapred. Ako se uzme Eon van Sbb mreze sa EON Smart Box-om, da li je nalog automatski podešen ili se koristi Smart tv app koja se dobija sa kodom. Konkretno me zanima da li tu app( sa kodom) mogu da iskoristim na drugom tv-u i da rade paralelno ili je predvidjena za ovaj nalog.
Moze kod na drugom tv.Oko toga u hrvatskoj imaju peripetija tamo je default smart slot vezan za eon box pa se mora slati na fb poruka da otkljucaju rucno jos jedan slot.
Pozdrav
 
Zašto mi glasovna pretraga izbacuje samo rezultate iz YouTube aplikacije? Ne može da izbacuje klasično sa Google-a rezulatet?

Takođe zašto mi se chromecast dugme regularno pojavi u hbo go aplikaciji a u netflix neće?
 
Na android tv app i ne treba da izlazi Chromecast. Možda i grešim ali kod mene na HBO ga nema.
 
Za Cast Netflix-a sa telefona na AndroidTV uređaj treba taj TV uređaj da ima instaliranu Netflix aplikaciju.
Jer Netflix voli tako da bude vazda poseban pa Cast u njihovom slučaju samo to što šalješ otvara u Netflix aplikaciji (ako je ima, ako je nema nema ni cast-ovanja) , ne koristi prost web stream player kao kad Cast-uješ druge stvari.
 
i za eon bese ne moze netlix da instalira regularno ili bese nikako
 
Ne razumem, zar to nije kao što piše "ugrađen" chromecast pa samim tim treba da ima mogućnost cast-ovanja svega kao na regularni cc? Spotify i HBO Go radi kao što i treba da radi.
Imam ja cc, ali ako već ovo uma ugrađen cc da prebacim svoj cc na drugi uređaj.


I prvo pitanje iz posta, jako me iritira što mi search rezultate izbacuje u YouTube app a ne u Google, ne kontam jer svuda piše da je to za Google pretragu kad ono..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno