Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inside Eon app's settings there is a remote control section:

IMG_20210522_171510.jpg
 
I mene interesuje 😀
 
Kakva su vam iskustva sa korišćenjem EON Smart Boxa sa MTS internetom i kablovskom? Da li dobro šljaka, ima li nekakvih problema? Imam MTS Box paket, pa bih uzeo i EON zbog prvenstva.
 
Nema greške na optici.
 
Ali, generalno šljaka, zar ne? Da li se Smart Box može nabaviti i u poslovnicama ili mora da se naruči? Koliko se čeka na dostavu?
 
Stiglo bas lepo azuritanje Eon aplikacije na boxu. Sad se vide slicice prilikom premotavanja. Slicno kao Netflix i HBO Go od skoro.
 
Opa. Konačno nešto korisno
 
@Gileb koja ti je sad verzija aplikacije? I jel može ručno da se pokrene update ili mora sama automatski?
 
3.9412679
Primetio sam da nema na svim kanalima za sada. Ubacili su i strelice za premotavanje. Max moze 3x
IMG_20210525_221840.jpgIMG_20210525_221326.jpg
 
Poslednja izmena:
Samo mi se pokrenulo kad sam upalio box. Ako ga nema,probaj da ga iskljucis iz struje i ukljucis. Ili ide po nekom njihovom redu. Ja sam na Eonu van mreze a box je SDMC nije Kaon kao za korisnike u SBB mrezi. Mozda ima neke veze. Uglavnom za Android Tv na GP jos nema updatea(probao na Mibox-u)
 
Samo mi se pokrenulo kad sam upalio box. Ako ga nema,probaj da ga iskljucis iz struje i ukljucis. Ili ide po nekom njihovom redu. Ja sam na Eonu van mreze a box je SDMC nije Kaon kao za korisnike u SBB mrezi. Mozda ima neke veze. Uglavnom za Android Tv na GP jos nema updatea(probao na Mibox-u)
I meni je stiglo na 2 SDMC boxa. Samo što sam ja navikao da premotavam preko navigacionih tastera, i onda motam sliku po sliku do mesta koje mi treba.
 
Ali, generalno šljaka, zar ne? Da li se Smart Box može nabaviti i u poslovnicama ili mora da se naruči? Koliko se čeka na dostavu?
Mora da se naruci preko sajta. Ako danas platiš, trebalo bi do petka da stigne postexpresom.
 
Wow jel moguće? :D

Inače Box mi je jedno 40 puta juče odradio EON Experience update. :D A sad se tek promenilo tj. vidim šta je bio update. Al' nije do memorije, ima preko 800MB..


20210526_202838.jpg
 
Jel ima eon box opciju za screen saver? jer bi pustao radio na tv-u al me brine da se slika ne ureze..
 
Ima, ja je koristim kada slušam muziku preko spotify. Klikneš na O dugme (ono iznad srebrnog) pa u settings u gornjem desnom uglu i tu potraži.
 
Hi, again!
I would like to ask how to close open applications ?
Once i double tap on "O" button i can see the list with the active applications, but can't find a way to navigate and close them.
 
da li se nekom dešavalo da slika jednostavno pocrni na sekund i vrati se nazad?
već par meseci mi se to dešava i počinje opasno da me nervira..
ugasim upalim eon i dalje ista priča..
 
Vratio sam ga na fabricko podesavanje jer je bio pod tudjim nalogom kad sam ga uzeo. Zatim je krenulo podesavanje upario sam daljinski itd. sve dok nije doslo do ekrana sa ispisanim kodom za aktivaciju. Kada sad taj kod unesem na moj nalog na ekranu mi ispise da je doslo do greske i da pokusam ponovo. Da li postoji nacin da se nekako drugacije aktivira box?da li

Pozdrav ljudi, verovatno je već bilo ovo pitanje, ali nisam uspeo da ga pronađem na temi. Korsnik sam EON Full paketa, imam jedan EON Box po ugovoru, u međuvremenu sam kupio još jedan EON Box sa oglasa kako bih ga montirao u drugoj sobi, ali kada sam pokušao da ukucam kod na mojsbb izbacilo mi je poruku da je došlo do greške prilikom aktivacije. Posle čitanja ovde na forumu, deluje mi da sam kupio zaključan/blokiran EON Box koji je neko koristio na pretplatu dok je radio. Recite mi, kakve su mi sad mogućnosti, da li imam prava da zovem SBB i da im tražim da ga aktiviraju? Da li je izvodljivo da se instalira drugi sistem, tj. firmware na sam uređaj, ili bi možda i factory reset nešto pomogao?
Pozdrav, da li si uspeo da resis problem, jer i meni se izbacuje isto. Da li si zvao SBB?
 
Azurirao se box jutros.. Ne vidim nikakvu razliku..
 
Premotavanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno