Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliki je upload uopste za 150Mb(za giga)? Ne mogu naci tu informaciju.
 
Pa to je uzas. Bukvalno ne znam kog provajdera da uzmem u Nisu da se otkacim od Supernove.
 
Pitanje za korisnike EON platforme.
Trenutno koristim TotalTV. Stvorile su se tehničke mogućnosti za priključenje na SBB mrežu na lokaciji gde živim. Kakav je kvalitet slike i zvuka EON-a u odnosu na TotalTV (bitrate, 5.1 zvuk...)? Od sadržaja pratim filmske (HBO, Cinestar, Cinemax, Fox...) kanale i N1 i NovaS od informativnih. Da li sa 900 RSD više za pretplatu u odnosu na TotalTV mogu da očekujem i kvalitativni boljitak prelaskom na EON, ili imate neki drugi predlog?
Unapred hvala...
 
Boljitak u smislu gledanja unazad i same aplikacije eon na tv-u, android box...
Slika je dobra i na totalu i na eonu, eonu prednost iz razloga gore.
 
Na stranu prednosti vraćanja unazad, same aplikacije i android boxa (kao korisnik TotalTV-a koristim EON aplikaciju za vraćanje unazad, posedujem Android TV...). Da li je slika primetno bolja u odnosu na TotalTV?
Hvala.
 
Na Eonu ti je protok 7Mb po kanalu. Zaboravio sam koliki je kapacitet jednog Transpordera na Eutelsat satelitu,tj koliki protok imaju HD kanali. Ti koristis iz Totala obicnu Eon aplikaciju pa ne mozes da je poredis sa Eon Android tv aplikacijom koju bi koristio kada bi presao na Eon pakete.
 
Kako si uradio update daljinskog?
Pa sam eon box mi ponudi, mozes da apdejtujes ili da odlozis za kasnije. Drugi daljinac nisam jos azurirao, zato me box s vremena na vreme smara da i njega apdejtujem. Da napomenem ovo je eon van sbb mreze.
I da ne zaboravim, radi i glasovna pretraga na daljincu.
 
Pa sam eon box mi ponudi, mozes da apdejtujes ili da odlozis za kasnije. Drugi daljinac nisam jos azurirao, zato me box s vremena na vreme smara da i njega apdejtujem. Da napomenem ovo je eon van sbb mreze.
I da ne zaboravim, radi i glasovna pretraga na daljincu.
Mislio sam da moze manuelno da se odradi update.
Ja sam na Eon premium paketu ali mi sbb jos nije ponudio update box-a ni daljinca.
 
Pitanje za korisnike EON platforme.
Trenutno koristim TotalTV. Stvorile su se tehničke mogućnosti za priključenje na SBB mrežu na lokaciji gde živim. Kakav je kvalitet slike i zvuka EON-a u odnosu na TotalTV (bitrate, 5.1 zvuk...)? Od sadržaja pratim filmske (HBO, Cinestar, Cinemax, Fox...) kanale i N1 i NovaS od informativnih. Da li sa 900 RSD više za pretplatu u odnosu na TotalTV mogu da očekujem i kvalitativni boljitak prelaskom na EON, ili imate neki drugi predlog?
Unapred hvala...
Kako imam mogucnost usporedbe razlika je prilicna pa za primer SK u Totalu je 3.5mb a na kablu oko 7, razlika je jasno vidljiva.
Po meni nema svrhe da produzavas Total jos ces dobiti i EON Tv aplikaciju u zavisnosti od paketa mozda i EON box ...
 
Ćao svima, imam pitanje. Znači mene interesuje ovo "EON van SBB mreze" jer nema SBB kablovske kod nas. Sve na sajtu super, ali nigde ne mogu da pronađem gde piše da li se može dokupiti jos jedan dodatni EON box. Treba mi jos jedan jer imamo 3 TV-a od kojih je jedan smart. Na eon.tv pise da dobijes jedan box i to bez prikljucne takse itd. Zanimljivo da na sbb.rs sajtu na ponudi EON u SBB mrezi cak ima i cenovnik dodatnih uredjaja (D3mini, D3cam i EON Box i jos neki). Pa sad, da li se taj dodatni box moze uzeti samo ako si u SBB mrezi ili ne?
 
Zavisi od ugovora & klase korisnika. Nisu isti uslovi i pravila igre za "u mreži" korisnike (gde SjBB pokušava nekima i za primarni Eon box otme tih 3500 din takse) za prepaid van mreže, za postpaid van mreže, za Beogrid korisnike koje su migrirali sa D3i usluge...
 
Nista nisam bio platio, obnovio ugovor standardno nastavio da placam racune, samo trazio dodatni box jer sam i ranije imao TTV kucu i D3i kucu...
Okej, kad ih budemo zvao postavicu updejt šta su mi rekli. Hvala na pomoci

Inače pitao sam ih preko Instagrama i kažu da je priključna taksa 6900din i mesečna renta 250din... Videcemo šta će reći kad budem naručivao...
 
eon ott (beogrid)
daljinski update 0133.03.17
 
Meni nudi već neko vreme update za daljinski, ja prihvatim, on navodno radi update, ali ga zapravo ne uradi, ostane stara verzija, pa posle dan-dva ponudi isti update. Kako ga naterati da zapravo odradi taj apdejt, ili da prestane da me smara? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno