Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kucaj "tv po tvom " 😁😃 naziv apk je
SUPERNOVA TV po Tvom
 
Je li mora GP biti registrovan na Srbiju, jer ga meni ne nalazi?
 
Pozdrav svima, imam jedno pitanje, sbbov smart box ne podrzva veci fles od 8 , ja imam od 64 :D
 
Ja kao internu memoriju koristio usb flash i od 32 i 64 Gb i na Kaonu i Sdmc-u , e sad posto su mi one odavno ubacene ne mogu da tvrdim za externu memoriju da li je moglo , mozda je pre koji sistem podrzavaju Fat32 ili Ntfc
 
@alfred921 Verovatno si fleš formatirao kao NTFS ili exFAT? Ako je to slučaj eto razloga zašto KAON model Eon boxa ne vidi fleš, s obzirom da ne podržava ta 2 gore spomenuta filesystem-a. SDMC model Eon boxa podržava i NTFS i exFAT...

Moraćeš da formatiraš fleš na FAT32 (kojem je max veličina partcije 32 GB :p ) ako će da se koristi i na boxu i na kompu (sa Windows-om ili macOS), eventualno Android / box bi valjda? trebalo da "vidi" i Linux filesystem poput ext3 i ext4 (što je opcija ako fleš neće da se šeta sa boxa na komp, ili ako hoće a i na kompu koristiš Linux).
 
@alfred921 Verovatno si fleš formatirao kao NTFS ili exFAT? Ako je to slučaj eto razloga zašto KAON model Eon boxa ne vidi fleš, s obzirom da ne podržava ta 2 gore spomenuta filesystem-a. SDMC model Eon boxa podržava i NTFS i exFAT...

Moraćeš da formatiraš fleš na FAT32 (kojem je max veličina partcije 32 GB :p ) ako će da se koristi i na boxu i na kompu (sa Windows-om ili macOS), eventualno Android / box bi valjda? trebalo da "vidi" i Linux filesystem poput ext3 i ext4
vidi ga, al kaze uredaj kington usb disk je ostecen , e sad da ga drugacije formatiram :D
 
Pa na kompu možeš da ga reformatiraš u šta hoćeš :)

Šta kaže komp kad ga povezeš na njega? :D
 
Onda je do filesystem-a. Rešenje si dobio : reformat fleša u neki od podržanih. Uz uzimanje u obzir da samo FAT podržava praktično svaki operativni sistem a ostale formate kako koji.
Vidiš i sam sad da između 2 modela Eon boxa postoji razlika koji može a koji ne šta da pročita iako su oba Android uređaji...

Šta si uopšte hteo da radiš sa flešom na boxu?
 
Onda je do filesystem-a. Rešenje si dobio : reformat fleša u neki od podržanih. Uz uzimanje u obzir da samo FAT podržava praktično svaki operativni sistem a ostale formate kako koji.
Vidiš i sam sad da između 2 modela Eon boxa postoji razlika koji može a koji ne šta da pročita iako su oba Android uređaji...

Šta si uopšte hteo da radiš sa flešom na boxu?
pa da ubacim neke apk fajlove da instliram
 
Ako je samo zbog toga verovatno ti se ne isplati da reformatiraš fleš nego odradi to pomoću ove aplikacije npr:



Znači, instaliraš app i na mobilni i na box i onda apk fajlove koje si skinuo sa neta na mobilni šalješ na box preko WiFi.
 
Pozdrav. Zna li neko kako da resim problem sa YT, video krene 2 sekunde i samo stane. Probao sam clear data i cash, nije pomoglo. Nisam hteo ceo box da fabricki resetujem, imam par aplokacija i nem pojma sta bi se desilo sa Eon app-om.

P.s Mogu da premotavam, i sve ostalo radi kako treba ali jednostavno 2 sekinde i stane..
 
Pozdrav. Zna li neko kako da resim problem sa YT, video krene 2 sekunde i samo stane. Probao sam clear data i cash, nije pomoglo. Nisam hteo ceo box da fabricki resetujem, imam par aplokacija i nem pojma sta bi se desilo sa Eon app-om.

P.s Mogu da premotavam, i sve ostalo radi kako treba ali jednostavno 2 sekinde i stane..
Nakoj sto uradis clear data yt aplikacije restartuj box, ja ga restartujem na power dugme 3 sec i pojavi se restartuj uvek proradi
 
Hvala. Probacu popodne..

A sta bi se desilo ako mu puknem factory reset? Jel trazi nesto od podesavanja za Eon app?
 
Da li KAON model može da pušta zvuk kroz BT slušalice? Slašalice sam povezao ali zvuk ne ide preko njih.
 
Moze sigurno i trebalo bi kad se poveze automatski da zvuk pusti preko njih
 
Ako se ne varam u prošlosti su pisali ljudi da za Eon app live sadržaj ( = DVB-C mux) ne radi zvuk preko Bluetooth a da radi za stream tako da nakon premotavanja par sekundi u nazad eto i zvuka preko Bluetooth?
 
Tako je samo live ne na Eon app kad je hybrid al sve ostale app ide normalno i pusta
 
To je to, vratim par sekundi unazad i onda radi. Hvala momcovi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno