Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Probaj da uključiš VPN tek nakon što se pokrene EON na nekom kanalu koji radi bez VPNa.
Bar meni tako radi, pitao sam slično neki post iznad.
Tako i ja radim. Nece da udje u EON app ako je upaljen VPN.
Moze i kanal koji ne radi bez VPN, bitno je samo da se udje u aplikaciju a da je izkljucen VPN.
 
Resio sam vracanjem na stariju verziju app. Samo ne znam kako uspete da ukljucite VPN jer kod mene kad pokrenem Eon i kad izadjem klikom na Home taster, Ein se gasi, ne radi u pozadini.
 
Tek sam prvi put probao preko VPN-a EON. Nikada nisam koristio do sada VPN. Kada ovaj istekne uzeću Nord od sestrića.
Skinuo sam Express VPN sa Google play (Mi box s) i ima free 30 dana bez ikakvih registracija i ostalog.
Može da se stavi prečica za EON u VPN-u.
Pokrenem EON, pritisnem dugme za aplikacije na daljinskom, pokrenem VPN i uključim server u Srbiji. Tu kliknem na EON i to je to, ostao je na programu na kome je bio. Onda šaltam na SK i slično.
 
Sinoć utakmica reprezentacije mogla da se gleda do pola prvog poluvremena, nakon toga konstantno seckanje i prekidi, drugim rečima apsolutno negledljivo. U pitanju EON van mreže na Supernova internetu ali takođe probao i sa A1 internetom, ista priča.

Da li je neko imao sličnih problema?
 
Na android box atv 9.0 instaliran eon mobilna modovana aplikacija i sve radi ali kad se sklanja interfejs sa slikom programa ostanu na sredini kontrole play/pause i neće da se sklone nego tako idu sa programom. Ima li rešenja?
 
Sinoć utakmica reprezentacije mogla da se gleda do pola prvog poluvremena, nakon toga konstantno seckanje i prekidi, drugim rečima apsolutno negledljivo. U pitanju EON van mreže na Supernova internetu ali takođe probao i sa A1 internetom, ista priča.

Da li je neko imao sličnih problema?
Ne. Najnormalnije smo gledali celu utakmicu
 
Na android box atv 9.0 instaliran eon mobilna modovana aplikacija i sve radi ali kad se sklanja interfejs sa slikom programa ostanu na sredini kontrole play/pause i neće da se sklone nego tako idu sa programom. Ima li rešenja?
Jel to opet postoji verzija koja radi?
 
Zna li neko da li je moguće napraviti profil na eon-u bez onih debilskih avatara ili ubaciti neku drugu sliku?
 
Postoji li možda neka verzija EON mobilne aplikacije za A95x F4, posto mi za novije verzije aplikacije izbacuje "mobilna aplikacija nije podrzana", a za starije "da su već popunjeni svi slotovi", inace imam 2 prazna.
 
Probaj sa ovom mozda pomogne poslao sam ti na pp clone ver. vec sam pisao na EOn Smart Box (SBB)
 
Kada prebacim na Eurosport 4K, slika je u redu 3, 4 sekunde, a zatim potamni, ne skroz ali nemoze da se gleda. Da li se jos nekome isto desava? U pitanje je Eon aplikacija na Grundig fire 4K tv-u, full duo paket.
 
^^
Hteo sam slicno pitanje da postavim...
Nisi napisao koji box je u pitanju.

Ja imam nekoliko boxova sa klasicnim androidom i na jednom radi svaka pa i najnovija verzija EONa, na drugom ne radi ni jedna, a na trecem radi samo modovana...
Nikako ne mogu da prokljuvim od cega zavisi i kako da znam da li ce EON da radi na boxu ili ne, kako oni to blokiraju?
i meni je danas nakon update prijavio da neće da radi jer je rutovan uređaj...ne znam uopšte zašto se time bave...

box je inače beelink gt king...vratio sam na prethodnu verziju aplikacije i sada radi, ali pitanje je dokle će tako raditi...na boxu je inače veliko zezanje uraditi unroot...ako to ukinu u nekom od narednih apdejta javite :(
 
To su tako napravili iz jednog prostog i jednostavnog razloga - ta aplikacija nije namenjena za gledanje na TV-u 😁
Tako da se sigurno nece to promeniti kroz naredni update, vec moze samo da bude jos rigoroznije.
 
i meni je danas nakon update prijavio da neće da radi jer je rutovan uređaj...ne znam uopšte zašto se time bave...

box je inače beelink gt king...vratio sam na prethodnu verziju aplikacije i sada radi, ali pitanje je dokle će tako raditi...na boxu je inače veliko zezanje uraditi unroot...ako to ukinu u nekom od narednih apdejta javite :(
Инсталирај неки АТВ РОМ - моја препорука СЛИМБОКС.
Све ће радити најнормалније.
 
i meni je danas nakon update prijavio da neće da radi jer je rutovan uređaj...ne znam uopšte zašto se time bave...

box je inače beelink gt king...vratio sam na prethodnu verziju aplikacije i sada radi, ali pitanje je dokle će tako raditi...na boxu je inače veliko zezanje uraditi unroot...ako to ukinu u nekom od narednih apdejta javite :(
Tako je bilo pre neki dan, zove me burazer kaze ne mogu da gledam Eon, izlazi poruka da je uredjaj rutovan ili ubacen neki modovani rom. Boks je Tanix tx3, nista nije radjeno na njemu, takav kupljen, udjem, pogledam nije rutovan. Onda sam u GP pogledao da ima updete za Eon, azuriram ga na najnoviju verziju i sad radi normalno, dokle, videcemo.
 
@machak99

kod mene je obrnuto, uređaj jeste rutovan, ali se upozorenje pojavilo nakon što sam ga ažurirao na najnoviju verziju...:cautious:

@salacue

ne umem da radim te stvari tako da ne bih rizikovao...
 
Нема шта да ризикујеш, а нико се није научен родио. Треба ти:
  • рачунар
  • УСБ мушки/мушки кабл ( пожељно до 1м - боље краће, али није пресудно, тако да и до 1,5м може)
  • USB BURNING TOOL 2.2.0
  • жељени фирмвер
  • 5-10 мин слободног времена
Процедуру флешовања фирмвера имаш како на јутјубу, тако и на сајту слимбокса (ако њега флешујеш). Углавном процедура је следећа:
  • инсталираш USB BURNING TOOL 2.2.0
  • инсталираш драјвер који ти се сами понуде
  • убодеш УСБ мушки/мушки кабл у комп
  • покренеш UBT
  • унесеш ISO од фирмвера
  • притиснеш СТАРТ
  • повежеш други крај на ОТГ УСБ на боксу и напајање истовремено
  • ако се не покрене процес флешовања, поново раскачиш па накачиш бокс
  • када заврши процес, раскачиш бокс са компа и ТЕК ТАДА притисни СТОП у UBT
  • покретање сваког новог РОМ-а траје 2-10 мин, зависно од РОМ-а ( прво покретање, наравно после се подиже нормално брзо)
ПС: Наведена процедура је за S912, S922X чипсете. Ако неко пробава на S905x, напајање није потребно качити него се само притисне ресет тастер.
 
Poslednja izmena:
i meni se sad pojavilo da ne mogu više da koristim eon. imam xiaomi eu rom već više od pola godine na poco f2 i nije rutovan tel.
 
@kVu

to znači da nije samo root problem...ako je tako to je onda neka brljotina u aplikaciji, trebalo bi prijaviti problem...
 
  • Like
Reagovanja: kVu
Kada prebacim na Eurosport 4K, slika je u redu 3, 4 sekunde, a zatim potamni, ne skroz ali nemoze da se gleda. Da li se jos nekome isto desava? U pitanje je Eon aplikacija na Grundig fire 4K tv-u, full duo paket.
Televizor uključi HDR mod. Zbog toga ti slika potamni. Ili isključi automatski HDR ili podesi sliku za HDR da ne bude toliko tamna.
 
i meni je danas nakon update prijavio da neće da radi jer je rutovan uređaj...ne znam uopšte zašto se time bave...

box je inače beelink gt king...vratio sam na prethodnu verziju aplikacije i sada radi, ali pitanje je dokle će tako raditi...na boxu je inače veliko zezanje uraditi unroot...ako to ukinu u nekom od narednih apdejta javite :(
Za nas koji nisu ništa čačkali već 4 godine, ovu ažuriranu deinstaliram, pa sa nekog Aptoidea skinem staru verziju i instaliram?
 
Odradih to noćas, uspešno. Update je isključen, zato sam ja tek juče doživeo problem. Sad samo da vidimo koliko će trajati ovo rešenje.
 
Au, šok. Sreća pa sam ovo pročitao što ste doživeli sada, iznervirao bih se da sam bio negde u nekom momentu i pustio na kratko EON da bih odgledao tipa F1 ili neki sport. Koja je poslednja verzija APK bez ove banalnosti, pa da može da se koristi?

Probao sam da odradim i MagiskHide, ali ne radi, i dalje provaljuje da je telefon rutovan.
 
Nazad
Vrh Dno