Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Aha, znaci oni koji su uspeli imali su android Teslu, a to objasnjava sve.
Hvala tako sam i pomislio ali bolje reko da pitam pametnije.
 
Juče sam se sa Eon boxa prebacio na Eon aplikaciju na LG TV (SK8500) i sporadicno se dešavaju zamrzavanja slike, koja npr nikada nisam doživeo na Eon boxu.
Inače je TV povezan LAN kablom direktno na SBB ruter.
Ne znam da li je neko imao iskustva sa ovim i da li možda može da pomogne da bocnem LAN kabl u isti port na ruteru gde je bio box, ako možda ima neki QoS na tom portu poseban za EON. Probaću svakako...
 
Edit: Ovo Prekidanje se dešava samo kad vraćam seriju Porodica. Sve ostalo radi perfektno. Nisam ni pretpostavio da SBB ima problema sa kapacitetom na 7 dana unazad...
 
Nisam uspeo da nadjem na forumu, pa se izvinjavam ako je vec bilo govora o tome.
Imam CGA2121 (u jednoj prostoriji) i Eon kaon box (u drugoj prostoriji) povezane kablom. E sada hteo bih izmedju njih da stavim switch i tu zakacim komp. Da li je to izvodljivo i da li Eon kaon box moze da se zakaci na bilo koji mrezni izlaz na CGA2121?
 
Trebalo bi da može. Za razliku od starih D3 boxova, Kaon box se povezuje sa standardnim mrežnim izlazom (ne ide na poseban VLAN).
 
Nisam uspeo da nadjem na forumu, pa se izvinjavam ako je vec bilo govora o tome.
Imam CGA2121 (u jednoj prostoriji) i Eon kaon box (u drugoj prostoriji) povezane kablom. E sada hteo bih izmedju njih da stavim switch i tu zakacim komp. Da li je to izvodljivo i da li Eon kaon box moze da se zakaci na bilo koji mrezni izlaz na CGA2121?
Radice ti to 100%.
 
Izvinjavam se što ovako upadam. Još jedan član je pitao, ali nije dobio odgovor. Video sam da se ranije pisalo, ali je od onda prošlo dosta vremena.
Zanima me EON modova aplikacija za android tv (tačnije za najnoviji chromecast) - ali da NE TRAŽI kod prilikom prijave, jer obe aplikacije koje se nalaze na apk-sajtovima kad instaliram traže kod, kao kod smart tv-a.
Mnogo hvala unapred na pomoći. Ako je teško ili ako je nekome mrsko da šalje, može i da objasni kako se radi, toliko mogu da uradim.
Pozdrav!
 
Dobili ste odogovor samo treba prelistati malo temu unazad nije tesko.Svakih par strana pita neko za to.Ne postoji takva app.
 
Kastujte ljudi sa telefona na Mibox i ostale uredjaje koji imaju chromecast. Sasvim korektno to radi.
 
Sad je problematičan i interlaced / SmartTV Eon stream tokom prenosa tenisa. Užas od "platforme".
nije valjda i na SmartTV-U ? Bilo je ok pre par nedelja..

Nisam od letos koristio Eon na tabletu, tad je radilo korektno skroz. Pre dve nedelje kupim novi tablet, veci, specijalno za Eon (gledam samo SK kanale), produzim ugovor na 2 god i op, iznenadjenje neprijatno! slika katastrofa, ne mogu da izdrzim da gledam ni minut, bole me oci od interlaced-a. :mad:

Na koji mail pisete/zaliste se? ma da, skapirao sam da nema vajde od toga...
 
Nije u pitanju isti "uopšte nije uređen deinterlace pri encode-ovanju (a encoded kao progressive!) " problem kao za ne-smart (= progressive) stream ali je takođe problem u vezi sa lošijim encode... Suptilniji je problem pa se pre svega primeti kad je krupan kadar sa kretnjama levo-desno.

U svakom slučaju još jedna demonstracija amaterizma United Cloud ekipe.
 
Увек су паре у питању. Да би све било како треба потребна су улагања у опрему и у стручан кадар. Кад тога нема наступају проблеми за оне који плаћају услугу коју не добијају квалитетно.
 
A sto ne bi mogao? xD
 
Cao ljudi.

Zamolio bih za savet povodom debilne situacije u koju sam zapao.
Drugar prosle godine uzeo EON sport paket bez UO(799rsd) koristeci moj racun za placanje(imao je nekih poteskoca sa svojim).
Posto je malo nezainteresovan za tehnologiju(da tako to nazovemo) napravi nalog sa e-mailom za koji se i ne seca da ga ima(saznali od operatera) i naravno da je setovao pass(kojeg se tek ne seca) :)
Sve vreme je koristio na jednom telefonu bez ikakvih problema dok isti nije otisao na deponiju tehnike i sad nema mogucnost koriscenja.
Mene zaduzuju za pretplatu(daje mi on novac redovno), a on ne moze da koristi jer ne zna kredencijale.
Da napomenem da gmail ne prepoznaje mail koji oni navode da je iskoriscen(pokusao maltene sve varijacije da ga pronadjem i resetujem lozinku ali nema sanse).
Njihov savet je da nemam novca na racunu na kraju meseca, eto do kakvog su resenja dosli, da li vi imate neku bolju ideju? :)
 
Cao ljudi.

Zamolio bih za savet povodom debilne situacije u koju sam zapao.
Drugar prosle godine uzeo EON sport paket bez UO(799rsd) koristeci moj racun za placanje(imao je nekih poteskoca sa svojim).
Posto je malo nezainteresovan za tehnologiju(da tako to nazovemo) napravi nalog sa e-mailom za koji se i ne seca da ga ima(saznali od operatera) i naravno da je setovao pass(kojeg se tek ne seca) :)
Sve vreme je koristio na jednom telefonu bez ikakvih problema dok isti nije otisao na deponiju tehnike i sad nema mogucnost koriscenja.
Mene zaduzuju za pretplatu(daje mi on novac redovno), a on ne moze da koristi jer ne zna kredencijale.
Da napomenem da gmail ne prepoznaje mail koji oni navode da je iskoriscen(pokusao maltene sve varijacije da ga pronadjem i resetujem lozinku ali nema sanse).
Njihov savet je da nemam novca na racunu na kraju meseca, eto do kakvog su resenja dosli, da li vi imate neku bolju ideju? :)
Da sbb obriše taj nalog iz sistema i resen problem.da nepostoji totalno brisanje.
 
Da sbb obriše taj nalog iz sistema i resen problem.da nepostoji totalno brisanje.
Hteo sam da zamene nalog ili da ga ukinu.
Oko ukidanja mi nisu bili jasni niti su dali detalnjije objasnjenje. Sumnjam da bi dozvolili ukidanje naloga preko mail- vec verovatno bi on morao da ode u neku od njihovih poslovnica zar ne?
 
Hteo sam da zamene nalog ili da ga ukinu.
Oko ukidanja mi nisu bili jasni niti su dali detalnjije objasnjenje. Sumnjam da bi dozvolili ukidanje naloga preko mail- vec verovatno bi on morao da ode u neku od njihovih poslovnica zar ne?
Kad oni obrišu nalog onda nema naplate, posle otvorite novi sve novo drugi mejl itd. Jer naplata je vezana za određeni nalog, kada se nalog skroz obriše nema toga više.
 
Zna li neko da li postoji mogućnost da se ovi paketi koji idu van mreže (uzeo bih EON Sport + Porodični) prate na dva TV-a istovremeno? Ako kupim boks, da li bih njega mogao da aktiviram na jednom TV-u, a da na drugom koristim smart TV aplikaciju, ili boks svakako zauzima taj slot za aplikaciju za TV? Još jedno pitanje, da li je slika bolja kada se koristi boks (videh da ima mogućnost za HDR i 4K upscaling)?
 
Slika nije bolja na boxu vs SmartTV. Box kad kupiš (ili dobiješ na korišćenje iz postpaid pakete) ne zauzima taj 1 SmartTV slot. I rade ta 2 stream-a istovremeno.
 
@nightshadow
Samo se ne sećam, da li sam prethodno morao da omogućim developer mode na CC, da bi mi se aplikacija pojavila u PlayStore.
 
Sad se pojavila i kod mene na PS.
Bio sam siguran da je pre par dana nije bilo, sad nisam siguran da li sam ja koristio uopšte search apps ili ovaj generalni search koji uglavnom pretražuje yt koliko vidim.
Uglavnom tu je sad ;)
 
Društvo, da li neko možda ima spisak kanala za EON PREMIUM u .pdf-u (to je ovaj spisak), kao što je bilo ranije za D3?

Tražio sam im preko chata, ali su mi poslali samo link ka sajtu :)
 
Nazad
Vrh Dno