Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Ako sam ih dobro razumeo jedino uz EON LIGHT paket ne ide novi EON risiver?Koja je to ironija u samom imenu paketa.Strašno! :mad:
 
Да резимирамо:
СК 4К има ли неко на класичном Д3 уређају? Мени на 4682 нема ништа. Пакет голд дуо екстра.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nema, trio gold extra, v2.0. Pojavio mi se na drugom tvu kad sam odskenirao dvb-c ali nemam još ci karticu pa ne mogu da potvrdim da li tu radi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kako da imate, kada uredjaj ne podrzava 4k?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa pričali smo već o tome ali eto, pitao čovek. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kako da imate, kada uredjaj ne podrzava 4k?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
А нема ни на ЕОН ТВ андроид апликацији.
А бокс подржава 4К.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Evo još jednom da napišem i ovde.
Upravo odgledao trku F1 u USA na Sport Klubu 4K

Paket Duo Net Gold

D3Cam modul

Tv naravno 4k sve regularno radi. Slika brutalna.
 
Nije mi palo na pamet da proverim poziciju 1006, a skenirao sam ponovo kanale na D3 CAM.
 
Nema ni na eon desktop aplikaciji a mogao bih npr. da puštam sa desktopa direkt na tv.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koja je to eon desktop aplikacija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro eon desktop verzija, lapsus.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nema 4K kod mene, ni D3CAM ni EON smart.
 
Trebalo bi da ima cam, možda da odskeniraš ponovo?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Skeniras na quick network 511 / 666000 / 64 QAM / 6965 i bice na poziciji 13.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Gledao sam Formulu 1 - SK 4K, CAM kartica- Televizor LG UJ701 brutalna slika !
 
Zaista ne znam sta je vama ovde ljudi brutalno.
Pa ovaj 4K je zapravo ono sto je Full HD trebao da bude, slika ne moze da pridje 4K demo snimcima.

16Mbps je malo za 4K sportske dogadjaje, 25 minimum mora da ima da to opravda 4K rezolciju, u protivnom to nema smisla uopste.

Ako je iko gledao po inostranstvu kako Full HD treba da izgleda ona bi shvatio o cemu pricam, to kako izgleda RTS HD i SK HD je osakacen HD samo tako pa sada ovo deluje kao pomak ali zapravo nije.

Ne zelim da zvucim kao neko ko mraci, ali zaista za pare koje traze usluga nije na nivou zapadnih zemalja!
 
A koliko se plaća 10+evra za kablovsku? Koliko to košta na zapadu? SK HD je odličan, naravno zavisi šta se emituje, NBA, tenis, Premier liga, formula, moto gp, sve izgleda super . RTS HD je smeće realno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam o cemu pricas, 30eur je eon koji nudi SK 4K plus internet ako me pamcenje dobro sluzi, to je spram prosecne plate daleko vise nego sto se placa na zapadu za istu uslugu spram njihove prosecne plate.
A zapravo moj akcenat uopste nije bio na ceni nego na kvalitetu, ali kao i sve u nasoj zemlji, ako vam je dobro onda nista...
 
Poslednja izmena:
Ne znam o cemu pricas, 30eur je eon koji nudi SK 4K plus internet ako me pamcenje dobro sluzi, to je spram prosecne plate daleko vise nego sto se placa na zapadu za istu uslugu spram njihove prosecne plate.
A zapravo moj akcenat uopste nije bio na ceni nego na kvalitetu, ali kao i sve u nasoj zemlji, ako vam je dobro onda nista...
Kablovska/net/fiksni 28e na 24 meseca. Koliko sve to košta na zapadu?
2c8f98cbf746b2dd4b3a8ca1a770a0f9.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pozdrav svima!

Ljudi imam jedno pitanje ako se neko susretao sa ovim. Naime, imam sbb-ov paket TRIO GOLD koji nema u sebi HBO OD, Pickbox i te stvari vezane za video klub. Medjutim, kad pokrenem EON sa kompa, bukvalno mogu sve da gledam dzabe ??? O cemu se ovde radi :)
sbb.jpg
 
U Austriji oko 50e,s tim da je 90 posto kanala u HD. U Slovackoj 30-40e.
 
Kablovska/net/fiksni 28e na 24 meseca. Koliko sve to košta na zapadu?
2c8f98cbf746b2dd4b3a8ca1a770a0f9.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Не живим на западу ни на истоку али одговор вероватно није једноставан јер вероватно не постоје 2 кабловска оператера са 100% истом ТВ понудом, истим интернет протоком и истом понудом за фиксни телефон у истом пакету, а ако код једног оператера имаш Prvu World, Happy, Naša, KCN, ... а код другог негде на западу SKY филмске канале онда поређење ни у погледу цене ни у погледу квалитета у ТВ понуди нема смисла.
 
Ljudi koliko je "kasnjenje" programa na tom novom EON box-u, jel kao na desktop varijanti oko pola minuta u odnosu na D3?
Ako mogu da koristim EON aplikaciju na smart TV-u ima li smisla uopste uzimati EON box?
 
Zapadno krilo Botanicke baste, 200/20, 160 kanala, 72h unazad bla bla bla 1999 din.
 
Za sve 3 usluge ta cifra? Mislim da je u americi to dosta više.
Za ovaj premium paket koji košta 30ak e na 24meseca se dobija dosta, premium HBO, Cinestar,55HD kanala, net 300Mbita, + dva boxa kome je potrebno, fiksni isto ko koristi.
Do sad sam bio na d3i/telekom i malopre sam se prijavio za full paket . U četvrtak dolaze pa ćemo videti kako izgleda.

Ne pitah tamo koliki je upload na sbb?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jedno pitanje.Je l uopste nekom radi EON na smart tv-u a da nije preko aplikacije?Meni stalno trazi da proverim mreznu vezu a povezan sam kako treba,radi YT i ostalo sve normalno ..
 
Ljudi koliko je "kasnjenje" programa na tom novom EON box-u, jel kao na desktop varijanti oko pola minuta u odnosu na D3?
Ako mogu da koristim EON aplikaciju na smart TV-u ima li smisla uopste uzimati EON box?
Ovo i mene interesuje... A pustite bespotrebne priče o ceni tamo i ovamo, to vam je što vam je, nit' ce da pročita onaj ko može da utiče na cenu / kvalitet, nit' ce menjati ponudu zbog nas. Dakle, u čemu je prednost eon box u odnosu na eon na pc-u (osim znacajne razlike u kvalitetu slike) i kašnjenje, da ne bude kao muž, poslednji saznam u selu, on za ženu, ja za gol.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno