Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Jedno pitanje, do sada nisam imao smart tv ali zbog eon boxa zadnjih par godina kao da jesam. E posto sad treba da kupim novi tv, da li je bolje da na njemu direktno koristim eon tv app ili i dalje eon box da bude povezan preko hdmi-a?
Eon aplikacija ce u uvek raditi brze i bolje u svom nativnom okruzenju na boxu nego na tizenu, web-osu ili kao zasebna android tv aplikacija. Jedino ako ti tv pokriva sve ostale potrebe za aplikacijama, te ti box ne treba za te svrhe osim za eon app... Onda je nekako "cistije" na postolju za tv bez dodatnih uredjaja ☺️
 
Moj prijedlog je da Eon gledate preko android box-a i to preko chrome browsera,nabavite samo još jedan bežični miš i uživanje može da počne :)
 
EON app mi radi dve godine na Tizen OS, bez ikakvih problema.
Pre par nedelja sam uzeo FIre 4K Max i podjednako dobro rade na oba uredjaja.
 
Pa? Pa sta ja pricam? Razumes li da i ja kazem da ce da radi bolje gde je bolji hardver ali ces tamo imati kasnjenja, ako ti to ne smeta ti gledaj, prosto.
 
Zvanican Eon ott box ima kasnjenja
 
Kako gledati netflix na eon smart boxu?
znam da nema app na storu ali me buni zasto ne moze da se strimuje sa telefona, netflix na telefonu ne vidi smart box?
Мало претреси ову тему. Качена је модована верзија.
У ствари, ево те верзије па скини ОДАВДЕ
 
Dobar dan,

Koristim modovanu EON aplikaciju za rad sa ne-eonovog tv box-a uz usr i pass.
Imam i placen VPN (Surfshark).
Brzina je i vise nego dovoljna (optika, mereno oko 900mbps)

Uocio sam sledeci problem.
VPN konekcija na Srbiju - EON u najvecem broju slucajeva nece da reprodukuje kanale iz Srbije tipa RTS, novas, itd..
VPN konekcija na Hrvatsku - EON reprodukuje novas i SK kanale a nece RTS ....

Sta moze da bude problem?
  • Da li je u pitanju tip VPN konekcije: WireGuard, OpenVPN, IKEv2 ?
  • Da li je u pitanju mozda problem sa internet konekcijom koja je (verovatno) natovana?
  • Nesto trece?

I jos jedno pitanje, ako se neko bavio time posto nisam uspeo da nadjem nigde na forumu.
Zasto aktivna EON aplikacija nece da radi na android tb box-evima a radi na npr tabletu ili moblinom telefonu sa istom verzijom os-a (android 10 ili 11) ?
Probao sam je i na root-ovanom androdi box-u i na ne rootovanom i ista stvar ... nece da se pokrene originalna aplikacija
Modovana radi. Sta li je to sto aplikacija proverava pa da nece da se pokrene? Ima li neko ideju? Ili mozda i resenje :)

Hvala unapred
 
Em ocajna ponuda, em skupa... Oni misle da ce neko za Novu S i N1 da im palaca ove cene...
 
Imam problem sa EON-om na Firefox-u na Windows-u.
Slika se zamrzne na 20-30 sekundi u nepravilnim razmacima.
Ima li neko ideju zašto se ovo dešava?
 
Pogledaj task manager, mozda je zakucan procesor i ne moze da isprati
 
Pozdrav, imam sbb u jednom gradu, da li mogu nekako da instaliram eon smart aplikaciju u drugom mestu gde nemam sbb, i nemam smart tv? Da li je moguće kupiti neki smart box, povezati ga sa tv, i na njega instalirati eon smart aplikaciju? Ako moze koji box preporucujete?
 
Pozdrav.Od kako sam uzeo Eon smart box umesto D3-a,ne mogu na racunaru da premotavam kanale jer izbaci obavestenje An error receiving the signal has occurred. (#5500).
Da li znate o cemu se radi?
Hvala.
 
Imam mts optiku, ne znam kako mi rade kanali tipa Nova S, N1 SRB, Prva, SK svi na laptopu i FF...a na Amazon firesticku 4k max mi ne idu?
 
I ja sam na mts optici, imam doduse neki drugi box, meni radi sve ok i na lap topu i na boxu, ali kod coveka kod koga sam uzeo box nije htelo sk, n1...a npr hteo je nova s 🤔
 
šta je sa ovom aplikacijom, slika malo malo pa ima seckanje i kočenje...desinhronizovani slika i ton...i što je najbolje najgora je situacija na nova kanalima... :unsure:
 
Preko cega gledas? Koja ti je brzina Interneta? Meni su to bili uobicajeni simptomi dok nisam nabavio wifi6 ruter...
 
Код мене је еон андроид тв сецкао преко wifi 2.4 али на 5 ради савршено.
 
Nazad
Vrh Dno