Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Imam onaj standardni eon light i ne radi na mobilnoj aplikaciji nista sem onih osnovnih kanala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Može sve osim SK, Cinestar i FOX, N1, TOP i još nekih kanala osim ako nemaš onaj EON koji koji je namenjen za pretplatnike izvan SBB mreže.

https://sbb.rs/Binary/20658/Ponuda-sa-cenovnikom-van-SBB-Mreze-2018-11-01-v12.pdf

Imam onaj standardni eon light i ne radi na mobilnoj aplikaciji nista sem onih osnovnih kanala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Pa uz njega i da može nema te kanale u paketu.
 
Idu svi nabrojani kanali u Eon light. Mislim na Sk i Fox kanale
 
Ali nece da ih pusti na internetu telekoma

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Je l postoji mogucnost da se eon ikako gleda na mts internetu

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Postoji mogućnost ali mora da se plati.

Poslato sa Mate 20 lite
 
Ma mts mobilnom internetu rade svi kanali na EON mobilnoj aplikaciji.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
EON na PC ima problema. Počnem nešto da gledam i on vrati na početak 5 minuta unazad.Bez da sam nešto dirao.
 
Meni ni jedna eon aplikacija ne radi na mi box s. Imam duo gold i dok ne pređem na eon paket ne mogu da ukucam kod. Za običan eon imam 3 slobodna mesta ali svaki koji sam probao (sa aptoida i sa raznih apk sajtova) ne radi zakuca na izboru države. Jel' ja grešim negde ili više ne može običan eon za Android da se instalira, i koliko je funkcionalan sa daljinskim uopšte?
 
Zvanicno je receno na SBB forumu da je celokupna Eon platforma bila dan ili dva u problemu
I da je to sada reseno (valjda se misli opravljeno…).

Cisto kao neka informacija …


Pozdrav!
 
Nikako ne funkcionise sa daljinskim. Ubodi neki mis pa ces moci da instaliras taj obican Eon. Bez misa nista
 
Može sve osim SK, Cinestar i FOX, N1, TOP i još nekih kanala osim ako nemaš onaj EON koji koji je namenjen za pretplatnike izvan SBB mreže.

https://sbb.rs/Binary/20658/Ponuda-sa-cenovnikom-van-SBB-Mreze-2018-11-01-v12.pdf

Koliko shvatama, kada nisi SBB korisnik, mozes da koristis EON, ali moras da uzmes EON Box: u prepaid varijanti uz ugovor 24 i mesecnu rentu uredjaja od 290 din (sto sa pretplatom za LIght iznosi 1800 din), uredjaj placas 6.990 din; u postpaid varijanti placas uredjaj 12.990 i nemas ugovornu obavezu. Zar nema neka mogucnost, da koristis samo mobilnu aplikaciju bez ugovorne obaveze na PC-u i bez kupovine EON box-a? Jedno vreme, bilo je moguce tako.
 
Ima/može.
Screenshot_20181222-214802_Chrome.png

Znači, bukvalno drugi korak kad na sajtu klikneš na "naruči van SBB mreže" link je upravo to da biraš Box + aplikacije vs samo aplikacije.

izbor paketa > izvor uređaja/aplikacije > izbor prepaid ili postpaid varijanta ugovora > potpuna ličnih podataka.
 
Ima/može.

Znači, bukvalno drugi korak kad na sajtu klikneš na "naruči van SBB mreže" link je upravo to da biraš Box + aplikacije vs samo aplikacije.

izbor paketa > izvor uređaja/aplikacije > izbor prepaid ili postpaid varijanta ugovora > potpuna ličnih podataka.

Zahvaljujem ti se na pomoci, ali meni uopste ne izlazi opcija "naruči van SBB mreže". Neki put mi je uspevalo da dodjem do koraka, koji si naveo, ali sad jednostavno, ne znam kako dotle!
 
@shamanNS
Uspeo sam, uz malo detaljniji pregled sajta. Hvala, jos jednom.
 
Ma mts mobilnom internetu rade svi kanali na EON mobilnoj aplikaciji.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Super stvar, hvala na obavestenju. Od kada su pustili ovo? Meni do pre npr 10 dana nije htelo da pusti sk preko mts neta. I da li sada rade svi kanali i preko telenorovog/vipovog neta?
 
Na druga dva mobilna provajdera su oduvek radili svi kanali.
 
Zato što je slika SD a ne HD, samo u logu piše HD.
 
Ima/može.
Pogledajte prilog 262752

Znači, bukvalno drugi korak kad na sajtu klikneš na "naruči van SBB mreže" link je upravo to da biraš Box + aplikacije vs samo aplikacije.

izbor paketa > izvor uređaja/aplikacije > izbor prepaid ili postpaid varijanta ugovora > potpuna ličnih podataka.

Ali ovde pise da SK 4K moze i van SBB mreze, ili ja nisam dobro protumacio?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
@Mikec: Nemam pojma, ne koristim tu uslugu. Mada teško da će da bude taj kanal u "stream" varijanti ako za. korisnike u mreži taj kanal uopšte nema "pogledaj iz početka"? To bi značilo da ne postoji HLS stream za. njega na serverima a za "van mreže" se HLS stream koristi i za livestream i za CUTV stream.

Pre će biti da je greška u listi kanala. To jedino da pitaš ili nekih iz "napredne" tehničke podrške ili da čekaš ili ganjaš nekoga ko je već uzeo te pakete. Ako se dobro sećam neko je pisao na D3i temi da je uzeo Eon paket pa možda tom liku da pišeš PM?

Ne sećam se da li je uzeo i Eon Smart Box ili ne...

EDIT: Greška, tj pogrešno se sećam. Lik se nije odmah lepo izjasnio tamo na D3i temi da je prešao sa D3i + VDSL na EON Full paket u SBB mreži.
 
Poslednja izmena:
U stvari samo nekad je HD. Kad gledas na primer utakmice lige sampiona ili neki tenis. Mislim da je nocu neka ruska serija isto u HD-u.

Na Eon-u koji ja imam sa d3i uslugom Rts 1,2 nije u HD-u uopšte, tj; rezolucija samih kanala nije HD ni kada idu reklame i utakmice i sl.
Drugo je što su oni dodali HD oznaku pored logoa. Sad, možda nekima jeste stvarno HD, ja govorim kako je kod mene...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nemam ni ja ,uostalom nema ni na d3i rts 2 u hd varijanti. Ubacili su RTS1HD bez mogucnosri vracanja sadrzaja. Pilicare kao po obicaju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Samo da "raportiram" da EON smart odlicno radi na firestick-u i posle update-a. Ja i dalje koristim 1.14 verziju (editovanu na 2.16) i sve radi dosta dobro. Skontao sam da ne moze direktno da se instalira editovana verzija nego prvo mora 1.14 originalana pa "preko nje" ova editovana. Kome treba nek se javi na PM. Poz

Kako mogu aplikaciju Eon aktivirati na tv LG smart, uvek mi trazi neki kod, a koristim u drugom stanu duosilver pakete
 
Nazad
Vrh Dno